Amefa Laser Soft Touch - Ergonomiczne akcesoria szefa kuchni

Ostre i precyzyjne noże kuchenne z kolekcji Laser Soft Touch do nabycia w naszym sklepie w zestawie w postaci:

• 5 noży w bloku,

• 3 noży

Sztućce można nabyć również pojedynczo w postaci noża do mięsa (33,5 cm), uniwersalnego noża kuchennego (22 cm), noża- siekacza (33 cm), noża- obieraka (20 cm) oraz noża do chleba (33 cm).

Laser Soft Touch to propozycja dla osób które nie lubią kompromisów w kuchni. Poszukujesz noża kuchennego, który nie zawiedzie Cię podczas przygotowywania jedzenia? Kolekcja Laser Soft Touch jest stworzona specjalnie dla Ciebie. Amefaholenderski producent to solidna marka, która wypuszcza na rynek trwałe sztućce ze stali nierdzewnej, które służą nabywcom przez długie lata od zakupu. W dodatku- kunszt wykonania sztućców doceniany jest również w restauracjach i hotelach, gdzie ma miejsce ich wzmożona, codzienna eksploatacja. Antykorozyjność materiału jest tutaj głównym czynnikiem, który przyczynia się to trwałości sztućców.

Ostre cięcie

Potrzebujesz sprzymierzeńca w kuchni, który tak jak Ty nie uznaje kompromisów? Masz dość kolejnych, nieudanych podejść do krojenia mięsa lub warzyw? Zdecyduj się na zakup kolekcji noży Amefa Laser Soft Touch: ostre, niezawodne i precyzyjne noże staną się głównym narzędziem w rękach każdego szefa kuchni. Sprawdzą się w działaniach wymagających dokładności i narzuconego, szybkiego tempa pracy. Niezależnie od tego, czy gotujesz dla 50 osób czy dla swojej ukochanej- jesteśmy pewni, że w obu przypadkach szukasz niezawodnego rozwiązania. Mając na uwadze wysokie wymagania naszych klientów- włączamy do sprzedaży noże, które usprawnią przygotowywanie potraw w każdej kuchni.

Precyzja krojenia

Dążysz do perfekcji- niezależnie od tego, co robisz? Nie lubisz rozwiązań, które satysfakcjonują Cię połowicznie? Zainwestuj w ultra wygodne, mistrzowskie noże kuchenne marki Amefa. Umiejętne przygotowywanie jedzenia w dużej mierze zależy od doboru odpowiednich narzędzi. Noże z kolekcji Laser Soft Touch niewątpliwie do nich należą. Przekonaj się sam.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL