Porcelana Krzysztof Olimpia - Delikatna porcelana Kristoff o krągłych kształtach

Wyjątkowa porcelana to ozdoba każdego domu. Jest idealnym uzupełnieniem smacznych dań, ozdobą uroczystych spotkań i przyjemnością, gdy można z niej jeść na co dzień. Nietypowy design, który proponujemy w ramach kategorii KRZYSZTOF OLIMPIA to niejedyna rzecz, jak może Cię tu zaskoczyć. Nie daj się nudzie i wybieraj tylko takie produkty, które zachwycają.

Przepiękne naczynia z trwałego materiału

Warto podkreślić, że połączenie glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia może być kruche i brzydko wykonane. Dlatego cały czas kontrolujemy wszystkie produkty, które wystawiamy na naszych stronach. Sklep oferuje tylko dobre materiały, dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na porcelanę Krzysztof, która jest trwała, wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz trudna do stłuczenia. To sprawia, że doskonale sprawdzi się w Twojej kuchni i jadalni.

Wysoka jakość projektu

Nad projektowaniem tej serii spędzono bardzo dużo czasu. Miałą nawiązywać do antycznych tradycji, ale być prosta w formie i bez zdobień. W efekcie nie ma tu dekorów, a jej biel jest niepodważalna. To, co jednak wyróżnia projekt KRZYSZTOF OLIMPIA, to piękno i delikatność. Znajdziesz tu niekonwencjonalne, cienkie ranty w talerzach czy talerzykach, co sprawia, że są one bardziej nietypowe. To także lekkość, która jednak nie potrzebowała wzorów czy deseniu. Gładka, błyszcząca powłoka.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W ramach serii KRZYSZTOF OLIMPIA oferujemy przede wszystkim talerze i talerzyki oraz inne elementy serwisów. W naszym asortymencie znajdują się:

  • Serwisy obiadowe,

  • Serwisy obiadowo-kawowe,

  • Serwisy kawowe.

W ich skład, poza talerzami obiadowymi, talerzykami deserowymi oraz talerzami głębokimi do zup, wchodzą także filiżanki, spodki, wazy, półmiski, dzbanki i dzbaneczki na mleko do kawy. Wszystkie elementy są różnie dobierane do poszczególnych kompletów, dzięki czemu możesz łatwo wybrać taki, w którym znajdzie się akurat to, czego potrzebujesz.

W ramach tej serii proponujemy także naczynia do serwowania i inne sprzedawane oddzielnie. Są tu także podgrzewacze do dzbanków, same dzbanki i inne. To bogata oferta naszego sklepu.

Jak użyjesz produktów z serii OLIMPIA?

Warto przyjrzeć się ich zastosowaniu, bowiem są to z jednej strony naczynia klasyczne, białe, gładkie, które doskonale nadadzą się jako element odświętny podczas Bożego Narodzenia, Wielkanocy, komunii dziecka czy innych uroczystości rodzinnych, ale także który może być używany na co dzień. To także komplety, które można podarować komuś w prezencie.

Za zakupem zdecydowanie może przemawiać fakt, że serwisy i inne naczynia można myć w zmywarce. To nie tylko bardzo wygodne, ale także pozwalające zachować wyjątkową czystość. Naczynia można także używać w kuchence mikrofalowej, a więc są doskonałe w każdej kuchni.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich naczyń i ich kompletów do Twoich potrzeb. Co ważne, możesz także szukać innych akcesoriów kuchennych czy serwisów porcelanowych w naszym sklepie. Wszędzie znajdziesz jakość i piękny design, a więc wybieraj to, co najlepsze!

Inspiracją do stworzenia jej oryginalnego kształtu była kula – niedościgniony ideał formy w naturze. Rozbudowany fason przyciąga odbiorców lubiących klasyczne koliste rozwiązania w projektach. Stworzona z miłością i pasją.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL