Porcelana Krzysztof Fryderyka - Klasyczny zestaw porcelany na wyjątkowe okazje

Przepiękna porcelana jest ozdobą niejednego stołu. Sprawdza się podczas uroczystości oraz codziennych, zwyczajnych posiłków. Jest elementem wyposażenia, który zachwyca i podkreśla wyjątkowość i niezwykłość posiłku. Może być jednak prosta i bardzo klasyczna. Różne odmiany porcelany zobaczysz w naszym sklepie, między innymi firmy Krzysztof. Tym razem czeka na Ciebie seria FRYDERYKA.

Przepiękny materiał

Podstawa to materia, z której wykonano dane produkty. W ramach serii, którą dostrzeżesz w tej kategorii, przygotowaliśmy porcelanę najwyższej klasy. Cały czas kontrolujemy nasze produkty, by wiedzieć, czy renomowani producenci oferują wciąż dobry, odpowiedni towar. W tym przypadku mamy do czynienia ze znakomitą porcelaną, która jest wypalana w przynajmniej 1280 stopni Celsjusza, by nabrać połysku i szkliwienia.

Niebanalne wzory

Jak się okazuje, porcelana KRZYSZTOF FRYDERYKA jest jedną z tych, które nie nadają się na codzienne okazje. Odpowiada za to zdobienie, które jest nie tylko bardzo wyraźne, ale także dystyngowane i eleganckie. Pojawia się na rantach oraz bokach talerzy czy dzbanków, tworząc niepowtarzalną serię. Dekor jest wyraźny, czasem wzmocniony złotą linią. Forma i kształt również są nieregularne, zdobione, bardzo starodawne i wykwintne. Kolor to biel wpadająca w beż.

Jakie produkty znajdziesz w kategorii KRZYSZTOF FRYDERYKA

Oferujemy Ci przede wszystkim jakość. Każdy talerz czy miska są wykonane dobrze, w oparciu o nowoczesne technologie oraz z dbałością o detale. Wśród produktów, które znajdziesz powyżej, są serwisy. Możemy wyróżnić:

To sprawia, że jest to bogata seria produktów, którą dopasujesz nie tylko do swoich potrzeb, ale także do okazji. Możesz dowolnie zmieniać elementy i wybierać tylko takie, które akurat są Tobie potrzebne. Jednak ta kategoria to nie tylko serwisy, ale także zastawa na sztuki, gdy zabraknie Ci któregoś z elementów, czy naczynia do serwowania, takie jak dzbanki, podgrzewacze, sosjerki, miski i salaterki oraz wazy.

Kiedy potrzebujesz porcelanowego serwisu?

Przede wszystkim produkty z tej kategorii przydadzą Ci się podczas wyjątkowych okazji, czyli wizyty rzadkich gości, uroczystości rodzinnej, świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy oraz wielu innych momentów, w których będziesz chciała uczcić coś wyjątkowo. Raczej nie użyjesz zastawy podczas codziennych posiłków, za to będzie znakomitym pomysłem na prezent.

Warto tutaj wspomnieć o jej funkcjonalności, bowiem jest to materiał, który bez przeszkód i obaw można myć w zmywarce. Dzięki temu jest po prostu łatwiej utrzymać je w czystości oraz zadbać o wyposażenie kuchni podczas serwowania potraw dla wielu osób. To praktyczne i komfortowe rozwiązanie.

Wybieraj świadomie!

Zachęcamy do tego, byś spojrzała na wszystkie produkty z tej kategorii. Są one bardzo różnorodne, a możliwości jest wiele, dzięki czemu wybierzesz takie naczynia, które najbardziej dopasują się do Twoich oczekiwań. Pamiętaj, że cały nasz sklep wyposażony jest w najlepsze produkty z różnych kategorii, dlatego sprawdź także inne zakładki i kupuj bez problemów!

Najstarszy fason niezmiennie budzi zainteresowanie klientów i należy do bestsellerów marki. Zaprojektowany w 1936 roku nawiązuje w swojej formie do włoskiego baroku. Gładkie powierzchnie Fryderyki wzbogacone żywiołowym roślinnym reliefem zdobione są głównie kwiatami kobaltem i złotem. Urok i elegancja nasycona duchem historii.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL