Krosno Premium Serveware

Firma Krosno to jedna z najbardziej popularnych i coraz chętniej wybieranych marek produkujących szklane naczynia potrzebne w kuchni i jadalni. Znakiem rozpoznawczym serii KROSNO PREMIUM SERVEWARE jest funkcjonalność, ale nie tylko. Tutaj piękno także się liczy, a to oznacza, że możesz oczekiwać unikatowych produktów do serwowania wykonanych ze szkła.

Jaki materiał, taki produkt

Dbałość o materię, z której się produkuje wyróżnia najlepsze firmy. Kluczem nie jest bowiem jakość samego produktu jako takiego, ale piasku kwarcowego oraz domieszek węglanu wapnia i innych, z których szkło się tworzy. W krośnieńskich hutach dba się, by mieszanina była wypalana w piecu o temperaturze przynajmniej 1200 stopni Celsjusza, co pozwala zadbać o najwłaściwszy skład chemiczny. To nie jedyne plusy serii naczyń do serwowania.

Design inne niż wszystkie

Jak to zwykle bywa w przypadku produktów premium z firmy Krosno, musimy docenić kunszt artystyczny projektu oraz jego wykonanie z doskonałej jakości szkła. Co prawda nie ma tu ekstrawaganckich zdobień, dekorów czy żłobień, ale pojawiają się niepopularne formy i nietypowe kształty. To jednak nie sprawia, że naczynia przestają być designersko lekkie. Dalej są wykonane z jednego kawałka szkła, obłe na końcach i dość grube. To naczynia do serwowania, których z pewnością nie ma nikt inny.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W tej kategorii możesz liczyć na przedmioty, które ułatwią Ci podawanie różnych dodatków, sałatek czy sosów podczas obiadu, kolacji czy deseru. Z jednej strony muszą być praktyczne, by właściwie serwować potrawy, a z drugiej swoim designem powinny podkreślać wygląd tego, co w nich się znajduje. Takie właśnie są wszystkie produkty z asortymentu, który znajduje się powyżej.

Znajdziesz tu następujące rodzaje naczyń:

Możesz tu znaleźć różne nowoczesne salaterki, w których podasz kilka produktów na raz lub wybrać miski na sałaty. Są one walcowate, co podkreśla wygląd sałaty. Dodatkowo warto wspomnieć o różnorodnych paterach i czarkach deserowych, które ubarwią wystrój stołu i spełnią swoją misję. W ramach serii KROSNO PREMIUM SERVEWARE znajdziesz także produkty dekoracyjne na stół w jadalni.

Kiedy potrzebujesz naczyń do serwowania?

Są doskonałe pod kątem jakości oraz praktyczne, a więc użyteczne podczas różnych kolacji. Raczej wystawnych, gdy na stole musi być ładnie, czysto i elegancko, a takie okazje to choćby śniadanie wielkanocne, wieczerza wigilijna czy uroczysta kolacja z okazji urodzin.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byś używała salaterek, karafek czy misek na co dzień. Dlatego nie warto zamykać się na jedną ewentualność. Wyobraź sobie także, że produkty te podarowujesz komuś jako prezent. Czy nie jest to dobry pomysł?

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do samodzielnego przeszukiwania tej kategorii, byś łatwiej mogła znaleźć produkty, których potrzebujesz. Pamiętaj, że seria, którą tu prezentujemy, jest wyjątkowa, a sami wiemy, że jej jakości zadowoli każdego Klienta. Sprawdź sama!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA