Krosno Premium Mixology

Doskonałe huty krośnieńskie są znane nie od dziś. Dlatego, jeśli ktoś liczy na zakup przepięknych i trwałych produktów ze szkła, nie może wybrać lepiej. To sprawiło, że także nasza strona oferuje najlepsze zestawy z tego materiału sygnowane tą marką. W tym przypadku zapraszamy do zapoznania się z serią KROSNO PREMIUM MIXOLOGY.

Wyjątkowe połączenie

Nie da się ukryć, że o trwałości i jakości szkła decyduje przede wszystkim jego skład chemiczny. To materiał niestabilny, co oznacza, że nie ma stałego składu. Dzięki temu możemy mieć dużo gorszą jakość oraz lepszą jakość i jakość premium w obrębie tego samego materiału. Tak się składa, że w tej serii masz do dyspozycji produkty z tej ostatniej klasy, która zapewnia niezwykłą trwałość, piękno oraz przyjemność z korzystania z każdego naczynia.

Design ponadczasowy

W tym przypadku postawiono na szkło przezroczyste, bez domieszek. Forma wydaje się klasyczna, rozszerzająca się ku górze, ale zdecydowanie wiele więcej dzieje się przy denku, które najczęściej jest grube. Ma ono różne kształty, często wgłębienia i przekrzywienia, które tworzą nowoczesny i modernistyczny wygląd. Na całej strukturze szkła nie ma jednak ażurowych zdobień, dekorów czy zdobień. W tej kategorii brakuje także nóżek.

Lista produktów z serii PREMIUM MIXOLOGY

Nietypowy pomysł na dość zwariowaną serię wziął się z przeznaczenia produktów w niej się znajdujących. Chodzi o produkty do drinków i picia różnych trunków czy napojów razem zmieszanych. Nie ma tu zatem żadnych kieliszków, ale jest wiele szklanek do napojów. A co jeszcze?

Co ważne, można tu znaleźć przede wszystkim klasyczną pojemność 250 ml, ale nie tylko. Są tu szklanki o pojemności 300 ml, 260 ml, 390 ml oraz nawet 500 ml. Szklanki do wódki mają 40 ml. To wszystko przez kształt, który mocno wpływa na pojemność, a więc na możliwości danego produktu. Warto poszukać wszystkich elementów tego asortymentu, by przekonać się, które z nich są najbardziej potrzebne w Twojej jadalni.

Gdzie użyjesz szklanek z tej serii?

Przede wszystkim to jednak wysokiej jakości szklanki codzienne, stąd z pewnością znajdą się w niejednej kuchni. To także jadalnia, gdzie mogą pojawić się przy odpowiednich okazjach, między innymi spotkania ze znajomymi, sylwestrowej zabawy czy świętowania rocznicy urodzin. Ich kunsztowność, ciekawy kształt i nowoczesna forma sprawdzą się niemalże wszędzie.

Także jako prezent. Podarowanie zestawu szklanek z serii KROSNO PREMIUM MIXOLOGY jest gwarancją trafienia i oznaką dobrego gustu. Warto nadmienić, że szklanki można myć w zmywarce, co sprawia, że są dużo bardziej funkcjonalne i praktyczne w użyciu.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. W tej kategorii oferujemy szklane naczynia do trunków i napojów, ale znajdziesz tu nie tylko to, ale także akcesoria kuchenne czy naczynia do serwowania dań, także ze szkła. Szukaj produktów z serii KROSNO PREMIUM MIXOLOGY i wybieraj odpowiednie szklanki do swojego domu!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL