Krosno Epicure- Profesjonalne szkło stołowe, klasyczne kieliszki, urocze szklanki

Doskonałe szkło może sprawić, że przyjemniejsze stanie się nawet picie soku. Pamiętaj o tym, gdy będziesz przeglądała całą ofertę produktów, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach serii KROSNO CASUAL EPICURE. To doskonała jakość materiałów, użytych do produkcji, piękne wykończenie i ponadczasowy wygląd.

Jak tworzy się szkło?

Przygotowywanie tego rodzaju produktów jest dość proste. Wybierasz odpowiednie elementy, by szkło miało dobry skład chemiczny. Mieszasz je ze sobą i rozgrzewasz w temperaturze przynajmniej 1200 stopni Celsjusza. Gdy będzie już topliwe, formujesz, a potem zdobisz. Czekasz, aż wystygnie i gotowe. Tak po krótce, bowiem łatwiej jest skorzystać z wytrzymałego, trwałego i niezawodnego szkła marki Krosno w serii KROSNO CASUAL EPICURE.

Czym wyróżnia się seria EPICURE?

W tej serii, którą możesz znaleźć powyżej, liczy się przede wszystkim jakość. To dokładnie wykonane elementy, które pozwalają trunkom na uwolnienie większego bukietu emocji i aromatów. Dopasowane do potrzeb, ale przezroczyste proste kieliszki są wykonane z kunsztem. Mają lekko zaokrąglony koniec oraz prostą, ale dość szeroką nóżkę z podstawką. Szklanki z kolei są postawione na grubym dnie, co zwiększa przyjemność z picia.

Jakie produkty są oferowane w ramach tej kategorii?

Seria KROSNO CAUSUAL EPICURE została zaprojektowana z myślą o wyjątkowych okazjach. W całym asortymencie, który dostępny jest powyżej, widać ten zamysł. Mało tu elementów codziennych, dużo więcej wyjątkowych. W ofercie znajdują się:

Warto podkreślić, że nie ma tu uproszczenia i każdy z trunków otrzymuje swój, niepowtarzalny kształt szkła. To oznacza, że znajdują się tu zestawy kieliszków do wina czerwonego, białego oraz musującego, czyli szampana. To sprawia, że przyjemność z picia konkretnych napojów staje się dużo większa, ale i dużo bardziej świadoma. Szukaj doskonałych rozwiązań w ramach tej kategorii oraz sprawdzaj w całym naszym asortymencie sklepu internetowego możliwości, jakie daje szkło różnych producentów.

Jakie są produkty z serii KROSNO CASUAL EPICURE?

Przy okazji nadmieńmy, że większość z tych produktów jest używana podczas wyjątkowych okazji. Możesz postawić je na stół w trakcie ważnych uroczystości, biznesowych kolacji, wigilijnej wieczerzy czy podczas sylwestrowej zabawy. Wszystkie z nich uczcisz w ten sam sposób – wyśmienitym szkłem z krośnieńskich zakładów.

To także świetny pomysł na prezent. Zestaw kieliszków będzie dobrym upominkiem na ślub czy parapetówkę. Wszystkie produkty z tej serii są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne, można je myć w zmywarce, dzięki temu nie tylko są łatwe i wygodne w użyciu, ale także bardziej higieniczne.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy w ramach tej kategorii kieliszków z serii KROSNO CASUAL EPICURE, ale nie tylko. Zwróć uwagę na różnorodność produktów oraz ich przeznaczenie i ciesz się szerokim wyborem szkła. Pamiętaj, kupuj tylko to, co naprawdę Ci się podoba. Zapraszamy!

Wyroby sa tak dopasowane aby swoją użytecznością oraz jakością spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Krosno Epicure to pełen wachlarz  asortymentu niezbędnego do wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Kolekcja jest stale poszerzana o nowe produkty oraz posiada  gwarancje stałej dostępności.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA