Wytworne kieliszki do wina czerwonego i białego - Elegancja i szyk w zasięgu ręki

Prowadzisz elegancką restaurację? A może pragniesz zakupić zestaw kieliszków do wina do swojego domu, w którym przyjmujesz wielu gości? Bez względu na rozmiar Twoich potrzeb, posiadamy wszystko czego potrzebujesz. Od 2007 roku zajmujemy się detaliczną i hurtową sprzedażą produktów gospodarstwa domowego, w tym serwisów obiadowych i kawowych, zastaw stołowych, sztućców oraz szkła. Kieliszki do wina to elementy aranżacji stołu, na których skupiliśmy dużo swojej uwagi. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki wybór modeli, które wpasują się w każdy styl wnętrza.

Solidne, a jakie subtelne!

Wyjątkowość proponowanych przez nas kieliszków do wina polega na połączeniu delikatnych linii i cienkich ścianek z ich solidnością, trwałością i odpornością na zarysowania i uderzenia. Kieliszki są lekkie, wygodnie się z nich pije i łatwo utrzymuje w czystości. Ich smukłość doskonale się prezentuje, a stabilność zapewnia komfortowe korzystanie z nich. Dostępne kieliszki do wina różnią się od siebie stylem, dzięki czemu odnajdują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Bez względu na to, czy szukasz kompletu kieliszków, by częstować gości winem z domowego barku czy serwować alkohol do wykwintnej kolacji w eleganckiej restauracji – nasza oferta to ma.

Kieliszki do wina idealne dla każdego

  • Oferta obejmuje kieliszki do wina o pojemności od 130 ml do nawet 860 ml, w katalogu kieliszki do wina czerwonego i wina białego, a także modele uniwersalne

  • Kieliszki różnią się od siebie stylistyką – w ofercie modele klasyczne, gładkie; o nowoczesnych, bardziej geometrycznych liniach; stylowe, zdobione reliefami i wypukleniami; o stylizowanych lub prostych nóżkach

  • Dostępne pojedynczo, na sztuki oraz w kompletach.

Zapewniamy kompleksową obsługę

Działamy dla Ciebie od 2007 roku. Przez ten czas nieprzerwanie zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość produktów zapewnianą przez producentów, takich jak Tescoma czy Luminarc, ale też kompleksową obsługę, odpowiednie zabezpieczenie szklanych naczyń na czas dostawy i szybką realizację zlecenia.

Kieliszki do wina firmy Krosno S.A. to bardzo duża kolekcja kieliszków na nóżce zaprojektowana do smakowania najlepszych win. Kształt kieliszków do wina to ponadczasowy kształt tulipana zaadoptowany do smakowania zarówno czerwonych i białych win. Podstawa czaszy sprzyja napowietrzaniu wina, podczas gdy węższa górna część gwarantuje koncentrację aromatów dla profesjonalnego doświadczenia smakowego.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL