Wyjątkowe i eleganckie kieliszki do koniaku - Najlepsza kolekcja szklanych kieliszków w internecie

Koniak należy do szlachetnego rodzaju alkoholów, który nie może być serwowany w niczym innym, jak w kieliszkach do tego przeznaczonych. Inne naczynia mogą ujmować mu elegancji i wykwintności. Postaraliśmy się, by nasza oferta obejmowała wyłącznie stylowe, a nawet designerskie modele kieliszków do koniaku, które zachwycają estetyką i wygodą podczas spożywania trunku.

Wybierz kieliszki do koniaku w swoim stylu

Nikt nie powiedział, że do serwowania tego alkoholu należy stawiać wyłącznie na klasyczne modele. Oferowane przez nas kieliszki do alkoholu odznaczają się nie tylko nowoczesnym designem, ale również elegancją. Tak harmonijne zestawienie tworzy produkt, który zachwyci gości zarówno w barze i restauracji, jak i podczas domowego przyjęcia. To świetny sposób, by podkreślić troskę o swoich klientów bądź bliskich.

Oferta godna zaufania

Jesteśmy na rynku już od 2007 roku. Przez ten czas sukcesywnie zwiększaliśmy naszą ofertę poszerzając ją o produkty wysokiej jakości pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dzięki nim możemy zaproponować:

  • kieliszki do brandy

  • kieliszki do koniaku

  • zestawy kieliszków 6 szt.

Produkty dostępne są o pojemnościach 100 ml, 230 ml, 350 ml, 390 ml, 480 ml oraz 550 ml. Marki takie jak Krosno czy Lubiana zasłynęły swoja troską o dobro Klienta, a nic tak nie zachwyci go, jak produkty niezawodne, solidne i ułatwiające życie. To dzięki takim producentom możemy stworzyć ofertę naczyń szklanych, kieliszków do koniaku, karafek, dzbanków i wielu innych, które użytkowane są na co dzień i od święta. Dzięki nim w Twoim domu, pubie czy restauracji znajdą się kieliszki odporne na zarysowania i uderzenia, takie, które bez obaw można myć w zmywarce.

Ze swojej strony zapewniamy o kompleksowej obsłudze. Zajmujemy się sprzedażą naczyń szklanych i porcelanowych Klientom detalicznym i hurtowym. Bez względu na rozmiar zamówienia, jego realizacja następuje zawsze na czas. Naczynia są odpowiednio zabezpieczone, by bez uszkodzeń dotarły na wskazany adres.

Klasyczny kieliszek do koniaku kształtem przypomina kwiat tulipana. Czarka kieliszka została wykonana z cienkiego szkła i zwęża się ku górze dzięki czemu ułatwia przewodzenie ciepła z dłoni do wnętrza kieliszka, umożliwiając lotnym aromatom zagęszczenie się i unoszenie ku górze.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL