Piękne i praktyczne karafki szklane sygnowane marką Krosno

Doskonałe, wyjątkowe i niepowtarzalne szkło z krośnieńskiej huty to idealny pomysł na prezent lub na urozmaicenie wyposażenia swojej jadalni i kuchni. A już przedmiot, który w różnych formach znajduje się w tej kategorii, jest szczególnym, chętnie kupowanym w celu upiększenia stylizacji stołu czy po prostu dla wygody. Stylowe, trwałe i pięknie wykonane KROSNO KARAFKI.

Wyjątkowa jakość szkła

Szkło jako materiał jest dość niewdzięczne, bowiem niestabilne chemicznie. Jego skład jest bardzo różnorodny, co sprawia, że cząsteczki odpowiadające za trwałość czy ciągliwość mogą występować w różnych proporcjach. Wybierając produkty z fabryki Krosno masz jednak pewność, że dostajesz najlepsze z możliwych karafek, które będą nie tylko pięknie i starannie wykonane, ale także trwałe, wykonane z dobrych mieszanek piasku kwarcowego z dodatkami węglanu wapnia czy węglanu sodu i niezawodne.

Przepiękne dzieła sztuki

Nie da się ukryć, że design z Krosna jest po prostu czymś zjawiskowym. To przepiękne, przezroczyste warstwy o różnej grubości, które formowane są gładko, z falami, w formie kwadratu, półokrągłej, pękatej i wielu innych. Design każdej z karafek jest odrębny, osobnie piękny i nietypowy, ale pasujący do różnych dodatków, np. szklanek tego samego producenta lub zastawy stołowej zupełnie różnej od Krosna. Warto wybrać swój styl.

Jakie produkty znajdziemy w ramach tej kategorii?

Przede wszystkim jest to seria KROSNO KARAFKI, a więc w asortymencie proponujemy bardzo różnorodne rozwiązania w tym zakresie. Możemy więc wymienić między innymi:

  • Karafki otwarte,

  • Karafki z korkami,

  • Karafki do trunków,

  • Karafki uniwersalne,

  • Zestawy karafek ze szklankami i inne.

Warto wspomnieć, że jest tu wiele karafek do trunków, między innymi specjalnie przygotowana do wina czerwonego czy białego, prostokątna i wąska do wódki, czy nieco pękata do likierów. Każdy amator różnego rodzaju napojów znajdzie coś dla siebie nie tylko stylistycznego, ale także pod kątem przeznaczenia.

Kiedy potrzebujesz karafek?

Zwykle używa się ich podczas nietypowych okazji, jako dekoracja na stole. Może w niej znajdować się wówczas wino lub woda z dodatkiem owoców. To doskonały sposób nie tylko na postawienie na stole napojów, ale i na podkreślenie charakteru imprezy. Świetnie sprawdzi się i podczas świątecznych, rodzinnych kolacji, i podczas sylwestrowego szaleństwa.

Warto także podkreślić, że jest to elegancki i praktyczny pomysł na prezent. Karafka ze szkła jest trwała, ale jednocześnie niesztampowa i ładna. Można ją myć w zmywarce, co sprawia, że jej używanie nie staje się kłopotliwe. Idealna na niejedną okazję. Firmie Krosno udało się więc stworzyć produkty stylowe, eleganckie i praktyczne, a to bardzo trudne zadanie.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii. To sprawi, że łatwo dopasujesz KROSNO KARAFKI do odpowiadającego Ci stylu i okoliczności i będziesz cieszyć się pięknym szkłem w Twoim domu. Jeśli szukasz czegoś innego, zerknij do innych zakładek na naszej stronie głównej. Zapraszamy!

Elegancki i klasyczny kształt karafek sprawia, że są idealne do serwowania wina, nalewek i likierów. Szczelny korek dopasowany do subtelnego kształtu karafki sprawia, że może ona służyć również do przechowywania wina. Karafki są idealne na romantyczną kolację, wykwintne przyjęcie lub niezobowiązujący prezent. Ponadczasowa stylistyka sprawdzi się dziś, ale będzie też wyglądać stylowo za kilkanaście lat.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL