Krosno Casual Serveware

Ta prosta forma i doskonały błysk to znak rozpoznawczy produktów z serii Casual firmy Krosno. Jedna z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych marek produkujących szklane elementy wyposażenia kuchni i jadalni. Sprawdź, co możesz znaleźć w kategorii, która skupia się na linii produktów do serwowania. Oczywiście ze szkła.

Jaki produkt, taki materiał czy na odwrót?

Kluczem nie jest jakość samego produktu, a materii, z której jest tworzony. To oznacza, że w krośnieńskich hutach szkła dba się przede wszystkim o to, by piasek kwarcowy był w odpowiedni sposób zmieszany z dodatkami i wypalany w piecu o temperaturze przynajmniej 1200 stopni Celsjusza. Skład chemiczny szkła ma wpływ na jego jakość, tłuczenie się, trwałość i zachowanie połysku, co w przypadku serii KROSNO CASUAL SERVEWARE jest naprawdę na najwyższym poziomie.

Prostota designu

Jak zawsze w przypadku serii Casual z firmy Krosno, musimy docenić bardziej prostotę i kunszt artystyczny w niej leżący niż ekstrawaganckie zdobienia, dekory, desenie czy żłobienia i frezy. Tak jest także w tej serii, która zawiera przedmioty do serwowania, ale rzeczy codziennych. To sprawia, że muszą to być formy lekkie, wykonane jakby z jednego kawałka szkła, obłe na końcach, ale nieprzesadnie grube. Takie zwyczajne, ale doskonałe.

Jakie produkty znajdziesz powyżej?

W tej kategorii możesz liczyć na takie przedmioty, które ułatwią Ci podawanie różnych rzeczy podczas kolacji czy deseru. Dlatego muszą być niewidoczne, by nie przyćmiewały tego, co w nich się znajduje. I takie są. Znajdziesz tu następujące rodzaje naczyń:

Wśród produktów są salaterki ze szkła krośnieńskiego o średnicy 21 centymetrów oraz 18 centymetrów, a także karafki w różnych kształtach i zaokrągleniach, o różnych sylwetkach mieszczące 900 ml lub 1 l napoju. Dodatkowo możesz także wybrać sprzedawane w zestawie pucharki do lodów. Tutaj warto wymienić np. ten model o pojemności 350 ml. Jeśli szukasz innych przedmiotów sprzedawanych w zestawie, wybierz odpowiednią zakładkę z naszej strony głównej i korzystaj z tego, co najlepsze.

Charakterystyka pucharków i salaterek oraz innych przedmiotów do serwowania

Linia KROSNO CASUAL SERVEWARE została zaprojektowana, by ułatwić codzienne podawanie potraw i ich lepsze eksponowanie. Dlatego jest prosta i dobrej jakości. Będzie długo służyła, ale nie będzie rzucała się w oczy na stole. Jednak wykorzystasz ją nie tylko w trakcie codziennych obiadów rodzinnych, ale także przy większych okazjach, np. spotkaniach z przyjaciółmi czy sylwestrowej zabawie.

Jest to również ciekawy pomysł na prezent, pod warunkiem, że osoba obdarowana lubi gotowanie. Zwróć uwagę, że serię produktów, które dostaniesz powyżej, możesz myć w zmywarce, co sprawia, że jest dużo bardziej praktyczna i funkcjonalna na każdym polu. Dobierz odpowiedni produkt do wielkości dań oraz stylu przybrania stołu.

Sprawdź sama!

Wiele z naszych produktów możesz dokładnie sprawdzić w osobnych kartach. To z kolei sprawi, że będziesz wiedziała nie tylko, czy Ci się podobają, ale także, czy przydadzą Ci się w trakcie przygotowywania codziennych obiadów. Szukaj czegoś dla siebie i wpadaj do nas na zakupy!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA