Kolekcje szklanych naczyń do przechowywania – Słoiki hermetyczne, słoiki z klipsem

Stylowe i eleganckie słoiki do Twojej kuchni podkreślą aranżację i będą praktycznym elementem jej wyposażenia, w którym w ciekawy sposób przechowasz artykuły spożywcze. W ofercie również słoiki na przetwory – różne pojemności pozwolą Ci dostosować ich rozmiar idealnie do potrzeb. Z naszymi produktami przyrządzisz słodkie konfitury do tostów i gofrów, owoce do aromatycznych i puszystych ciast drożdżowych czy tradycyjne kiszonki stanowiące dodatek do posiłku.

Słoiki o wysokiej jakości i szerokim zastosowaniu

Od 2007 roku dostarczamy naszym Klientom produkty, które pochodzą od znanych i cenionych marek. Jesteśmy zdania, że niezawodność naszej oferty to podstawa. Komponujemy go zgodnie z ustalonymi na początku działalności standardami zachowując jednocześnie elastyczność i odpowiadając na potrzeby naszych Klientów Tak powstał katalog produktów, w którym znajdują się produkty niezbędne w każdej kuchni i na każdym stole. Proponujemy:

  • słoiki szklane z nakrętką

  • pojemniki z pędzelkiem do marynaty

  • pojemniki szklane na oliwki

  • słoiki z przykrywką

  • słoiki szklane z klipsem

  • dozowniki do kakao, czekolady

  • kanki na mleko z silikonowa pokrywą.

Wszystkie produkty dostępne w różnych rozmiarach – zarówno  niewielkich, o pojemności 40 ml, które świetnie sprawdzą się do dżemów i konfitur, jak i duże, nawet do 2 l, idealne do ogórków małosolnych.

Jakość, której szukasz, znajdziesz w naszej ofercie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta. We współpracy z najlepszymi markami powstał katalog produktów o wysokiej jakości, odpornych na zarysowania i uszkodzenia, łatwych w utrzymaniu w czystości. Giardino czy Pasabahce to producenci znani i cenieni za wykorzystanie najlepszych materiałów. Wybrane szkło i sposób produkcji nadają produktom trwałości i solidności.

Gwarantujemy kompleksową obsługę i pomoc w znalezieniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy szybką i bezpieczną realizację każdego zamówienia.

Porządek i ład w każdej kuchni tylko dzięki systemowym naczyniom szkalnym i z tworzywa sztucznego, które zapewnią w każdej szafce kuchennej z produktami sypkimi. Od dziś przechowywanie mąki, cukru czy też makaronu to prostota i niezwykła ergonomia przy zachowaniu nieskazitelnego ładu i porządku.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL