Kolekcja porcelany stołowej Giardinio GX1005 Harmonijna Czerwień- Klasyczna porcelana ozdobna

Przepiękna porcelana od zawsze była niezwykłą ozdobą dla każdego, kto cenił sobie jakość wykonania, niebanalne wykończenie oraz niezawodny materiał. Tak jest i dziś, gdy sięgasz po produkty firmy Giardino. W serii GX1005 HARMONIJNA CZERWIEŃ możesz znaleźć nowoczesność i ponadczasowość, a także piękny design i niezawodne materiały, z których aż przyjemnie korzystać.

Doskonała porcelana od renomowanego producenta

Dbamy o to, by w naszym asortymencie znajdowały się tylko produkty najwyższej klasy. Dlatego oferujemy Ci tę kategorię naczyń wykonanych z połączenia kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej wypalanego w odpowiednim piecu przez właściwy czas. To porcelana najwyższych lotów, między innymi dzięki proporcjom produkcji. Niezwykle ważne jest to, że jest to materiał trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz nieprzepuszczalny, dzięki czemu korzystasz z wielką przyjemnością.

Przepiękna kolorystyka

Seria GIARDINO GX1004 HARMONIJNA CZERWIEŃ ma w sobie coś naprawdę niezwykłego. Przede wszystkim wyróżnia się połysk, szkliwiona porcelana i jej biel. Uderza wyjątkowość tego projektu. To jednak tylko tło, bowiem na plan pierwszy wysuwają się harmonijne, niezwykłe wzory z czerwieni przyjemniej dla oka. To doskonała zabawa designem, która tworzy na klasycznym kształcie kwadratu coś niepowtarzalnego.

Co znajdziesz w tej kategorii?

W ramach serii GIARDINO GX1004 HARMONIJNA CZERWIEŃ znajdują się przede wszystkim naczynia do serwowania potraw, których szerszy asortyment znajdziesz na naszej stronie. To serwisy obiadowe oraz obiadowo-kawowe, które możesz wykorzystać, gdy przyjdą goście lub na co dzień. Jest wiele rodzajów produktów w tej serii, między innymi serwisy z 18 czy 36 elementami, ale także całe komplety po 134 elementy. Co się w nich znajduje?

Cały komplet może składać się właśnie nawet ze 134 elementów połączonego serwisu obiadowego oraz serwisu kawowego.

Kiedy wykorzystasz serwisy z tej serii?

Warto zwrócić uwagę, że są to serwisy wyjątkowe. Przygotowane do serwowania nie tylko dań głównych. Dlatego możesz ich używać np. podczas uroczystości rodzinnych, komunii, chrztów, ale także w codziennych sytuacjach, np. przy niedzielnym obiedzie czy codziennym posiłku. To talerze bardzo uniwersalne. Jednocześnie może to być także doskonały pomysł na prezent dla najbliższych.

Warto podkreślić, że liczy się tu jakość. Wybierając spośród produktów z tej kategorii, otrzymujesz coś więcej – dbałość o szczegóły, trwałość i piękno. Jednocześnie to porcelana, której można używać w mikrofali oraz którą myje się w zmywarce, dzięki czemu staje się bardziej komfortowa.

Wybierz coś dla siebie!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do samodzielnego szukania wyjątkowych produktów, które znajdują się nie tylko w tej kategorii, ale także w całym naszym asortymencie. To produkty wysokiej klasy, dzięki czemu z pewnością znajdziesz do własnego domu to, czego szukasz i potrzebujesz. Sięgnij po inne serwisy obiadowe lub wybierz coś z tej kategorii. Zapraszamy na zakupy!

Widząc naczynia porcelanowe z kolekcji Giardino GX1005 Harminijna Czerwień, pierwsza myśl to fakt zachowania delikatnych proporcji pomiędzy wyrafinowaną formą naczyń a abstrakcyjną kalką ozdobną. Delikatne niczym muśnięcie ciepłej bryzy, harmonijne kształty rozlewają się na całej powierzchni naczyń tworząc niespotykaną kompozycję, której wdzięk będzie oczarowywał Ciebie przez długie lata.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL