Klasyczna Kratka – Ładna i praktyczna zastawa porcelanowa Giardino MA-709

Doskonały design to nie wszystko, a w przypadku serii GIARDINO MA-709 KLASYCZNA KRATKA mamy do czynienia także z obecnością idealnej porcelany, która została wykorzystana do przygotowania produktów składających się na komplety zastaw stołowych. W ramach tej kategorii oferujemy zatem doskonałe produkty, które zachęcają nie tylko z zewnątrz.

Porcelana z najwyższej półki

Choć jest delikatna i wydaje się krucha, tak naprawdę porcelana ma doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest trwała i dużo lepiej znosi użytkowanie, na przykład w kontekście koloru, co jest tu niezwykle ważne, niż zwykłe ceramiczne czy szklane naczynia. Dlatego dbamy o to, by jakość porcelany była jak najlepsza, bowiem tylko to daje komfort i pewność, że będzie Ci służyła przez długi czas.

Klasyczny wzór w klasycznym miejscu

Boki każdego z produktów są ozdobione i jest to klasyczna krata. Pojawiają się odcienie szarości, czerni i bieli, co dobrze kontrastuje właśnie ze śnieżnobiałą barwą samej szkliwionej porcelany. Całość przywodzi na myśl dawne naczynia, ale w nowoczesnym wydaniu. Forma jest klasyczna, kwadratowa, z zaobleniami na końcach, a do tego nie posiada żadnych frezów i jest gładka. To sprawia, że łatwiej jest dopasować komplet do wystroju mieszkania czy domu.

Jakie produkty oferujemy?

W ramach tej kategorii można znaleźć takie produkty jak choćby talerze głębokie do zupy, talerze obiadowe, talerzyki deserowe czy filiżanki ze spodkami. Jeśli taki klasyczny zestaw jest dla Ciebie odpowiedni, poszukaj wersji dla 6 czy 12 osób. Jednak możesz wybrać także inny komplet z serii GIARDINO MA-709 KLASYCZNA KRATKA, bowiem znajdują się tam:

To oczywiście elementy zestawu kawowo-obiadowego, który można dostać w różnych wariantach dla 6, 12, 18 czy 24 osób. Sprawdź, który komplet będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni, a w razie wątpliwości odwiedź kategorię serwisów obiadowych i wybierz z innych firm lub serii.

Jakie są naczynia z serii KLASYCZNA KRATA?

Warto nadmienić, że wszystkie produkty zostały wykonane z dużą precyzją i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Co ważne, można je myć w zmywarce oraz używać z kuchenką mikrofalową, co bardzo poprawia użyteczność i funkcjonalność serii. Dzięki temu jest Ci łatwiej w kuchni.

Ważne jest także to, że zastawę możesz używać np. podczas ważnych uroczystości. Krata jest dość niespotykanym wzorem, co sprawia, że może być zaskakująca. Jednak przede wszystkim jest to komplet na co dzień, którego używa się do posiłków każdego dnia. Może być jednak także pomysłem na prezent.

Sprawdź, czy nie szukasz czegoś fajnego!

W ramach tej kategorii oferujemy Ci wyjątkowe porcelanowe naczynia do jadalni i kuchni. Możesz skorzystać z nich na co dzień lub od święta, a więc otrzymujesz uniwersalną zastawę stołową. Warto, byś poszukała odpowiadającego Ci serwisu czy produktów i przeszukała cały asortyment w poszukiwaniu tego najlepszego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Porcelana stołowa Giardino Klasyczna Kratka MA-709 to idealne rozwiązanie w każdym domu jako porcelana do codziennego użytku jak i od święta. Mnogość kompozycji naczyń pozwala skonfigurować serwis porcelanowy na każdą miarę. Kwadratowe kształty naczyń idealnie łączą niezwykłą funkcjonalność użytkową wraz z pięknym zdobieniem nadającym porcelanie kontrastu i niebywałego wdzięku.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL