Porcelanowe kieliszki do jaj– wyjątkowa porcelana gastronomiczna

Nie wyobrażasz sobie śniadania bez jajka na miękko? My też nie! Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę kieliszków, półmisków i spodków na jajka, które uczynią posiłek bardziej eleganckim, a przede wszystkim wygodnym. Doskonale wiemy, jak niesforne jajko może być kłopotliwe! Jeśli też już tego doświadczyłeś, wśród naszych produktów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Kieliszek, patera, a może spodek?

Wybór odpowiedniego naczynia do jajek na miękko to nie lada wyzwanie. W końcu musi ono spełniać szereg wymagań pod względem estetycznym i praktycznym. Kieliszki doskonale sprawdzą się podczas śniadań w niewielkim gronie rodzinnym, gdzie nie ma wiele miejsca na stole. Są niewielkie, poręczne i wygodne. Równie stabilne spodki do jajek to pomysł idealny na duże stoły, których aranżacja wymaga elegancji i subtelności. Patery i półmiski to element niezbędny podczas większych uczt, których jajka na miękko są nieodłącznym elementem.

Spożywaj śniadanie w swoim stylu

Naczynia do jajek to jeden z tych elementów zastawy, który musi doskonale komponować się z pozostałymi jej elementami. Często spodki i kieliszki do jajek są na pierwszym planie całej aranżacji, dlatego ich estetyka musi być równie niebanalna. W naszej ofercie posiadamy szereg produktów o różnej stylistyce, które wpasują się w każdy gust. Proponujemy modele klasyczne, białe i gładkie, jak i zdobione, z reliefami i tłoczeniami, o nowoczesnych kształtach i formach.

Jakość ponad wszystko

Od lat współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami naczyń szklanych i porcelanowych, takimi jak:

Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko szeroki wybór produktów o różnej stylistyce i atrakcyjności wizualnej, ale przede wszystkim o najwyższej jakości i solidności. Wykorzystanie najlepszych materiałów i innowacyjnych procesów technologicznych zapewnia trwałość i piękno, które nie zanika po długim użytkowaniu czy myciu w zmywarce. Spodki i kieliszki do jaj są niezawodne, mimo że prezentują się lekko i subtelnie.

Poranne śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w trakcie dnia. Pyszne jajka na miękko potrzebują eleganckich kieliszków, które swoją funkcjonalnością ułatwia Twojej osobie konsumpcję. Skomponuj sobie swój indywidualny zestaw śniadaniowej porcelany i sam zdecyduj co jest Tobie niezbędne w jadalni.

 

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL