Serwis obiadowy i kawowy z kolekcji Karolina Hiruni - Porcelana na co dzień i od święta

Doceniając piękno i kunszt twórców porcelany Karoliny, możesz z łatwością znaleźć proste i ładne serwisy do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o serwis kawowy na wyjątkową uroczystość, czy też serwis obiadowy na co dzień. Wybierz serię KAROLINA HIRUNI i przekonaj się, czy potrzebujesz tak niezwykłej porcelany w swoim domu.

Wyjątkowa porcelana to połowa sukcesu

Nie da się ukryć, że firma Karolina stawia na jakość wszystkiego, co wykonują. Przekonujemy się o tym bardzo często, bowiem chcemy wiedzieć, co dokładnie przygotowujemy dla naszych klientów. To oznacza, że możemy z łatwością wskazać najlepsze firmy i te trafiają do naszego sklepu internetowego. W tym przypadku otrzymujesz trwałe i bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne porcelanowe cuda, które zamieniają się w niebanalne naczynia w procesie zdobienia.

Design w bogatej odsłonie

Nie da się ukryć, że seria KAROLINA HIRUNI jest jedną z najbardziej ekstrawaganckich, jeśli chodzi o sposób zdobienia. Już forma jest bardzo nowoczesna, dość silnie ciosana, często w kwadracie, choć z obłymi końcami. Jednak na niektórych, bo nie wszystkich, elementach pojawia się dekor w formie ciemnych, nieregularnych, nachodzących na siebie linii. To podkreśla geometryczność tej serii oraz wskazuje na jej nietypowe zastosowanie.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

Prezentowane produkty, które znajdziesz powyżej, są wyjątkowe pod każdym względem. Seria HIRUNI została zaprojektowana do nietypowych okazji. Jest dość nowoczesna, więc może być używana na co dzień, kolor przybrudzonej bieli jest także dobrze dopasowujący się do jadalnianych ozdób. Liczy się jednak także to, co jest na wyposażeniu. W tej serii oferujemy bowiem różne serwisy, wśród których znajdziesz:

Każdy z nich możesz znaleźć także we wspólnej kategorii serwisów w naszym sklepie internetowym. Oprócz nich jednak w tej kategorii wybierzesz zastawy na sztuki czy naczynia do serwowania takie jak miski, salaterki, mleczniki, sosjerki, cukiernice, dzbanki, a nawet tace. Te wszystkie produkty zostały utrzymane w jednym stylu, więc jeśli szukasz czegoś innego, sprawdź naczynia do serwowania.

Jakiej jakości są produkty z tej serii?

Warto wskazać ich zastosowanie, bowiem jakość pozwala na używanie uniwersalne. Jednak trzeba pamiętać, że serwisy i inne naczynia możesz używać nie tylko podczas przyjęć, podczas których z pewnością się sprawdzą, ale także podczas codziennych posiłków, których będą ozdobą. To także świetny pomysł na prezent – elegancki i praktyczny zarazem.

Trzeba nadmienić, że produkty z kategorii, którą tu prezentujemy, są trwałe i odporne także na działanie chemikaliów w zmywarce, co sprawia, że ich używanie jest proste i przyjemne. Podobnie jest z kuchenką mikrofalową, więc pokazuje to, że nie tylko design czy dobry materiał, ale także funkcjonalność ma duże znaczenie.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym z przepięknymi produktami do jadalni czy kuchni. Znajdziesz tu nie tylko naczynia do serwowania czy serwisy, ale także liczne dekoracje, narzędzia kuchenne czy produkty do pieczenia ciast. Zanurz się w produktach z serii KAROLINA HIRUNI i wybierz odpowiednie przedmioty dla siebie i swoich gości oraz domowników.

Porcelanę Hiruni cechuje najwyższa jakość i trwałość, która pozwala cieszyć się nią przez długie lata. Elegancka forma naczyń może natchnąć do komponowania zaskakujących kompozycji i dekoracji stołu. Porcelana Hiruni to doskonały pomysł na prezent dla jubilatów, nowożeńców i par obchodzących rocznicę ślubu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL