Porcelana Karolina Maxim - Piękne naczynia porcelanowe, porcelana z Jaworzna

Porcelana Karolina to jedna z najbardziej popularnych porcelan w naszym kraju. Obok Ćmielowa, Bolesławca oraz Chodzieży to najczęściej kupowany towar w naszym sklepie. Dzieje się tak nie tylko ze względu na estymę i renomę, ale na prawdziwą i sprawdzaną przez nas jakość. Odkryj ją w serii KAROLINA MAXIM.

Wyjątkowy materiał

Znakiem rozpoznawczym produktów, które oferujemy w tej kategorii, jest jakość. Bierze się ona z filozofii firmy, która pracuje przede wszystkim z doskonałymi materiałami. To sprawia, że porcelana staje się idealną materią do tworzenia czegoś niezwykłego. W tym przypadku ma być trwała, lekka, odporna na uszkodzenia mechaniczne i wygodna w użytkowaniu, a także szkliwiona, za co odpowiada temperatura w piecu do wypalania.

Doskonały design

Sprawdź wszystkie produkty, które oferujemy, bowiem są one wyjątkowe i zaprojektowane z myślą o Tobie. Czy podoba Ci się ostro ciosany kwadrat, który jest nadrzędną formą produktów z tej serii? Jest tu także biel kontrastująca z naturalną geometrycznością naczyń kuchennych i jadalnianych. Większość produktów wytwarzanych jest jakby z jednego elementu, nie ma łamań i żłobień, a tylko część ma dodatkowy dekor w postaci malunku na bocznej części serwisu.

Co znajdziesz w tej kategorii?

Proponujemy doskonałą porcelanę do kuchni i jadalni. Nie ograniczamy się do jednego rodzaju naczyń, ale zachęcamy do wyboru jednego z serwisów, które pogrupowano w podkategorie:

Oprócz całych zestawów, są tu także pojedyncze naczynia. Zastawy na sztuki możesz znaleźć nie tylko tu, jednak ta seria jest spójna, a przy tym jest to wygodne, gdy zniszczysz jeden z elementów kompletu. Wówczas łatwo dokupisz talerz deserowy czy obiadowy. W serii KAROLINA MAXIM możesz także znaleźć serwetniki, miski, salaterki, sosjerki, kieliszki do jajek i wiele innych elementów. Przyjrzyj się im i wybieraj dowolnie, by dopasować do stylu swojej jadalni czy kuchni lub po prostu, by Ci się podobały. Dobierz do nich także zestawy sztućców z naszego sklepu.

Czym wyróżniają się produkty z tej serii?

KAROLINA MAXIM to przede wszystkim proste linie. Proste jest także „obsługiwanie” talerzy i innych naczyń, bowiem ten rodzaj porcelany można z łatwością myć w zmywarce, co sprawia, że podawanie na serwisach oferowanych w ramach tej kategorii jest dużo prostsze. Możesz także używać talerzy w kuchence mikrofalowej.

Pamiętaj, że są to produkty eleganckie i pasujące do każdej okazji. Wiele osób wybiera MAXIM jako serwis codzienny, jednak można wybrać tylko elementy kawowe na przyjęcia czy całość na urodziny, komunię czy inne uroczystości rodzinne. Tak naprawdę wybór należy do Ciebie. Co ważne, możesz także użyć ich jako efektownego prezentu.

Sprawdź sama!

Wiele z naszych produktów, które możesz zobaczyć powyżej, są dobrze opisane. Dzięki temu będziesz wiedziała nie tylko, czy Ci się podobają, ale także, czy przydadzą Ci się w trakcie gotowania czy przygotowywania świąt. Jednak jeśli szukasz czegoś, czego nie było w tej kategorii, koniecznie sprawdź inne z naszego sklepu. Zapraszamy!

Fason Maxim to obok Hiruni i Castel najpopularniejszy fason Zakładu Porcelany Stołowej Karolina w Polsce. swoją popularność zdobył dzięki obecności w restauracjach, kawiarniach. Maxim to śnieżnobiała porcelana w nowoczesnym kwadratowym designie. Porcelana z fasonu Maxim nadaje się do mycia w zmywarce, oraz użytkowania w kuchence mikrofalowej.

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL