Gx18050 Giardino Kwiaty

Zależy Ci na gustownej zastawie, która jest dostępna w atrakcyjnej cenie? Sprawdź wyroby porcelanowe marki Giardino, lidera w branży produkcji zastaw obiadowych i kawowych. Firma oferuje wyjątkowo szykowne i precyzyjnie wykończone naczynia w atrakcyjnych cenach. Zestawy Kwiaty to jedna z linii zastaw marki Giardino, która cieszy się największą popularnością z uwagi na swój bezpretensjonalny urok. Ze względu na swoją uniwersalność, doskonale będą prezentować się zarówno podczas nieformalnych, codziennych okazji, jak i tych bardziej uroczystych, wymagających przemyślanego przygotowania stołu. Produkty Giardino wykonywane są z białej porcelany o dużym współczynniku wytrzymałości i trwałości. Linia Kwiaty charakteryzuje się dodatkowymi dekoracjami o florystycznym charakterze. Ważną zaletą zestawów Giardino jest łatwość ich czyszczenia. Zestawy nadają się do zmywarki. Można również umieszczać je w mikrofalówce bez groźby uszkodzeń.

Giardino – szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnej cenie

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki przekrój wyrobów Giardino linii Kwiaty. Firma słynie ze swoich porcelanowych zastaw, które charakteryzują się wyjątkową trwałością w przystępnej cenie. Zastawę Giardino możesz dobierać w zależności od potrzeb Twojej kuchni. W podstawowych modułach zazwyczaj znajduje się komplet talerzy głębokich, obiadowych i deserowych, a także inne naczynia, niezbędne do serwowania obiadu czy kolacji - miski i półmiski, wazy do zupy, jak również sosjerki. Możesz również znaleźć produkty sprzedawane pojedynczo, które pozwolą Ci uzupełnić zestaw. Największą zaletą serwisów Giardino jest jednak kompleksowość - wybierając jeden komplet, otrzymujesz komplet produktów, które umożliwią serwowanie najróżniejszych potraw.

Atrakcyjny wygląd naczyń w konkurencyjnej cenie

Dlaczego serwisy obiadowe i kawowe Giardino cieszą się taką popularnością wśród Klientów naszego sklepu? Oprócz zastosowania jakościowych produktów - w tym wypadku doskonalej porcelany, która nie jest tak krucha jak jej standardowe odsłony - ich sekret tkwi również w różnorodności. Linia Kwiaty to jedna z bardziej dekoracyjnych propozycji marki, cechująca się tradycyjnym sznytem. Dekoracje są eleganckie, a jednocześnie wyraziste, co w połączeniu z klasycznymi formami naczyń daje zachwycający efekt. Komplety Giardino są również niezwykle odporne na uszkodzenia, dzięki czemu służą właścicielom przez długi czas, nawet jeśli są użytkowane wyjątkowo intensywnie.

Zastawa Kwiaty – subtelna elegancja w atrakcyjnej cenie

Zdecyduj się na komplet wchodzący w skład linii Kwiaty, jeśli Twoim celem jest zakup eleganckiego kompletu, którego prostotę przełamuje dekoracyjny element. Tego rodzaju zastawa pasuje do najróżniejszych wnętrz i aranżacji stołowych, choć najlepiej prezentuje się w klasycznej oprawie. Ze względu na swoją gustowność i praktyczność, tego rodzaju komplet serwisowy może okazać się doskonałym prezentem. Spraw go ślubnej parze, bądź znajomym, organizującym parapetówkę. Ich uniwersalność sprawi, że spodobają się każdemu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL