GX161212 Kropki - codzienna porcelana z kolorowym akcentem

Nietypowy komplet z abstrakcyjnym wyglądem może doskonale dopasować się do niecodziennych okazji. Może sprawdzić się także na co dzień. Warto więc, byś sprawdziła serię GIRADINO GX161212 KROPKI i przekonała się, że ta niezwykła firma działająca na rynku już od wielu lat potrafi przygotować coś naprawdę wyjątkowego.

Wyjątkowa porcelana

Materiał, z którego wykonane są wszystkie produkty w tej kategorii to szlachetna porcelana. Dzięki niemu oraz dzięki doskonałemu wykonaniu produkty z tej kategorii są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że korzystając z tego kompletu, nie musisz się martwić, że po krótkim czasie stracisz połowę talerzy. Jednak korzystaj ostrożnie. Jeśli czegoś będzie Ci brakowało, bo się stłucze, sprawdź kategorię zastawa na sztuki i dobierz właściwy produkt.

Wyjątkowy design

W serii GIARDINO GX161212 KROPKI mamy do czynienia nie tylko z jakością produktu, ale także z przemyślanym i nowoczesnym designem. Połączono tu klasyczny, kwadratowy kształt z zaobleniami na końcach oraz śnieżnobiały, szkliwiony kolor z nietypowym i niezwykłym, czyli różnokolorowymi kropkami, które – ma się wrażenie – są rozsiane po talerzu czy dzbanku losowo. To sprawia, że ma się wrażenie uczestniczenia w abstrakcyjnym dziele.

Jakie produkty oferujemy w ramach tej kategorii?

W naszej ofercie znajduje się wiele naczyń do serwowania i jedzenia z porcelany, które zostały zmieszczone w serwisach. W tej kategorii sprzedajemy tylko komplety w dwóch rodzajach:

Dzięki temu doskonale wiesz, co możesz wybrać, ale jednocześnie możesz dopasować ilość produktów w zestawie w zależności od ilości osób. Dzięki temu masz wybór między różnymi możliwościami dopasowanymi do Twoich potrzeb. Co ważne, w klasycznym zestawie wybierasz talerz głęboki do zupy, talerz obiadowy oraz talerzyk, a kolejne są rozwinięciem, między innymi z wazą, sosjerką czy dzbankami. Wszystko zależy od tego, jaką opcję wybierzesz i jakiego serwisu potrzebujesz. Jeśli tu nie znalazłaś czegoś dla siebie, pamiętaj, że możesz odwiedzić także inne kategorie z serwisami obiadowymi.

Jakie są naczynia z serii GIARDINO GX161212 KROPKI?

Poza niebanalnym wzorem masz tu także możliwość posiadania doskonale wykonanych naczyń. Są one trwałe, ale i bezpieczne, bowiem posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Co ważne, można je myć w zmywarce, co sprawia, że są po prostu wygodne, a dodatkowo mogą być także używane w kuchence mikrofalowej.

Pamiętaj, że naczynia z tej kategorii to nie tylko codzienna zastawa stołowa na każdy posiłek, ale także odpowiedni pomysł na przyjęcie ze znajomymi czy sylwestrowa zabawa. Dzięki temu wykorzystasz je także w nietypowych okazjach. Taki zestaw to także świetny pomysł na prezent.

Sprawdź sama i wybieraj!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami nie tylko w tej kategorii, ale także we wszystkich innych, jakie oferujemy na naszej stronie. Znajdziesz na niej tylko dobre produkty, dlatego wybieraj to, co Ci się podoba i jest Ci potrzebne. Zapraszamy na zakupy!

Giardino to producent porcelanowych naczyń, które wykonywane są z wielką dbałością o szczegóły i starannością. W ofercie producenta znaleźć można między innymi kolekcję GIARDINO KROPKI. Są to pięknie wykonane zastawy obiadowe oraz zastawy kawowe, które przydadzą się do każdej kuchni. Bez wątpienia tego rodzaju naczynia sprawdzą się zarówno podczas codziennych, rodzinnych obiadów, jak i w czasie świątecznych okazji. Porcelanowe zastawy zarówno świetnie się prezentują, przyozdabiając stół ale są także dobrej jakości, wytrzymałymi produktami, które można polecić każdemu. W skład zestawów wchodzą między innymi:

  • talerze obiadowe

  • talerze głębokie do zupy

  • talerze deserowe

  • spodki z filiżankami

  • półmiski

  • dzbanki do kawy

Charakterystyczne kropkowe zdobienia naczyń nadają im wyjątkowy, nowoczesny charakter.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL