GRANCHIO- Włoski temperament na polskim stole

Włochy kojarzą nam się przede wszystkim ze wspaniałą kuchnią, ale także produktami najwyższej jakości. Często słyszy się o włoskim sznycie i przywiązaniu do detali, jaka cechuje producentów, pochodzących z tego południowego kraju. Jedną z marek, która słynie z designu, będącego  synonimem Italii, jest Granchio – firma, zajmująca się produkcją i dystrybucją naczyń i akcesoriów kuchennych. Cenione za doskonałą jakość, produkty Granchio stanowią fuzję tradycji i innowacyjnego podejścia do projektowania, w którym zwraca się szczególną uwagę na estetykę. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz produktów firmy, która zaskarbiła sobie zaufanie Klientów jakościowymi wyrobami o szczególnych walorach wizualnych.

Granchio – szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości

Jakie produkty znajdziesz w ofercie marki Granchio? Firma zajmuje się produkcją szerokiej rangi akcesoriów kuchennych, jednak największą sławę przyniosły jej wyjątkowo trwałe garnki, jak również gustowne czajniki w wyrazistych kolorach, swoją estetyką nawiązujące do lat sześćdziesiątych. W ofercie Granchio znajdziesz również rozbudowaną kategorię produktów ceramicznych, które umożliwiają przygotowywanie najwyższej jakości potraw. Oprócz standardowych naczyń, znajdują się wśród nich tak wyspecjalizowane narzędzia jak tajine, specjalny szpiczasty garnek do przygotowania marokańskiej potrawy o tej samej nazwie. Firma ma w swojej ofercie również praktyczne młynki do przypraw.

Atrakcyjny wygląd naczyń w konkurencyjnej cenie

Skąd bierze się popularność produktów marki Granchio? To przede wszystkim zasługa wykorzystania wysokiej jakości materiałów, dzięki którym wyroby służą właścicielom przez lata. Do wytwarzania naczyń ceramicznych wykorzystuje jakościową glinę, która poddawana jest umiejętnej obróbce. W przypadku tej marki, szczególnie ważnym faktorem jest również estetyka. Firma stawia na nietypowe kształty i odważne kolory, w znacznym stopniu różniące się od produktów, które znajdziemy w sklepach. Renomowane czajniki dostępne są w obłych kształtach, a ich odcienie – żółte, zielone oraz czerwone – przyciągają wzrok i z użytecznego akcesorium transformują w pełnoprawną dekorację. 

Włoski sznyt Granchio w Twojej kuchni


Wybierz produkty firmy Granchio, jeśli szczególnie zależy Ci na oryginalnym designie, który będzie przyciągał wzrok, a nie tylko służył jako kuchenne akcesorium. Wyraziste wyroby szczególnie dobrze będą prezentować się w minimalistycznych kuchniach, jako wyróżniający się element, ale również w tych stylizowanych na retro czy pop-art. Czajniki i naczynia Granchio to również wspaniały pomysł na efektowny prezent o cechach praktycznych. Sprawdź modele dostępne w naszym sklepie, by wnieść do swojej kuchni odrobinę włoskiego sznytu. Produkty marki, obecnej na rynku od wielu lat i znanej z trwałych wyrobów, to jedne z najbardziej wyrazistych propozycji kuchennych akcesoriów, jakie możesz znaleźć w naszym asortymencie. Jako liderzy w branży dystrybucji przyrządów i zastawy kuchennej, oferujemy naszym Klientom wyroby topowych marek w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.

GRANCHIO to spadkobierca włoskiej kreatywności wzbogacony innowacyjnymi technologiami a to co włoskie jest eleganckie, fascynujące, piękne i stylowe. To nowoczesna koncepcja stylowych i kolorowych naczyń, która wprowadza swego użytkownika do wyrażania emocji życia codziennego. Szybko rozwijająca się firma Granchio stale poszerza asortyment swoich produktów, który wychodzi poza zwykłe pojęcie kuchni. Granchio oferuje dziś już nie tylko naczynia kuchenne, ale także szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, pomagających utrzymać porządek i czystość w domu. Czajniki, przyprawniki, garnki i patelnie marki Granchio są odbiciem zaawansowanych technologii w dziedzinie nauki i projektowania.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL