Gipfel

Już od wielu lat firma GIPFEL łączy w sobie jakość oraz piękno. Liczy się nie tylko dobry materiał, ale także jego wykonanie oraz wydobycie indywidualnego charakteru z proponowanych produktów. W całym asortymencie tej firmy znajdziesz wiele przepięknych akcesoriów kuchennych, naczyń do serwowania oraz przydatnych dzbanków czy czajników. Wybór należy do Ciebie!

Dbają o perfekcyjny materiał

Dobry produkt, odpowiednio połączony staje się dziełem sztuki. Z takiego założenia wychodzą twórcy produktów marki GIPFEL, która dba o materiał i jego obróbkę. W ich produktach, które znajdziesz w tej kategorii, znajdują się różne tworzywa takie jak: szkło, drewno, ceramika czy nawet tworzywo sztuczne. Jednak w tym przypadku jest ono zawsze doskonale wykorzystane i praktycznie nie do zniszczenia.

Design jest na ważnym miejscu

W produktach tej firmy dużo innowacji, niebanalnych form czy połączeń takich materiałów, które są w stu procentach unikatowe. Widać tu np. wykorzystanie drewna w zestawieniu z metalem czy bambusa z tworzywem sztucznym. Są także bardziej klasyczne, szklane produkty, które zachwycają prostotą. Wszystko ma jednak swoją formę, swój sznyt i swoją jakość, co sprawia, że staje się wyjątkowe.

Jakich produktów możesz się spodziewać?

Przede wszystkim pięknych. W tej serii produktów GIPFEL nie ma mowy o przypadku. Są tu bardzo różnorodne przedmioty, bowiem znajdziesz tu:

Dzięki temu asortyment sprzedawany w ramach tej kategorii jest bardzo szeroki i bardzo dużo możesz z jego pomocą wykonać. To przede wszystkim naczynia i narzędzia do kuchni, bowiem są tu np. bloki do przechowywania noży, pieprzniczka oraz solniczka, ale także czajniki ceramiczne do herbaty czy zaparzacz do herbaty i kawy ze szkła z plastikową rączką. Jeśli jednak szukasz innych produktów z kategorii akcesoriów do kawy i herbaty, sprawdź właściwą kategorię.

To nie przypadek, czyli funkcjonalność produktów z tej kategorii

Trzeba podkreślić, że wszystkie te produkty są bardzo praktyczne. Niektóre można myć w zmywarce czy używać w mikrofali, inne trzeba pielęgnować ręcznie, jak na przykład ceramiczne czajniki, jednak wiele z nich jest wygodnych w używaniu i pozwala na zachowanie czystości w kuchni. To bardzo ważne, np. w przypadku noży czy desek do krojenia.

Warto także podkreślić to, jak bardzo efektowne są wszystkie produkty z tej serii, którą znajdziesz powyżej. Dzięki temu każdy z nich to idealny pomysł na prezent nie tylko dla osób bliskich. Są unikatowe, ładne, wyraziste i bardzo przyjemne w użytkowaniu. I nie potrzeba już nic więcej.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. Co ważne, możesz także szukać innych akcesoriów kuchennych czy elementów wyposażenia Twojego domu w naszym sklepie. Wszędzie znajdziesz jakość i piękny design. Wybieraj to, co najlepsze!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL