Giardino GX18234 biel i czerń na talerzach

Subtelna porcelana jest ozdobą każdego domu. Doskonale komponuje się na stole, w kuchni czy jako ozdoba w salonie i pokojach. Jednak musi być dobrze wykonana, z dbałością o detale i przy użyciu najnowszych technologii. Takie są serwisy z kategorii, którą prezentujemy powyżej. To doskonałe naczynia z porcelany GIARDINO GX18234. Sprawdź je dokładnie!

Doceń piękno porcelany

Niezwykle ważne jest właśnie to, by proces wypalania był przeprowadzony dokładnie zgodnie ze sztuką. Jeśli chcesz uzyskać szkliwioną porcelanę o dużej wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne, musisz wypalać ją w temperaturze przynajmniej 1280 stopni Celsjusza. To bardzo ważne, by firma produkująca porcelanowe naczynia i wiele innych elementów zadbała o ich jakość. Tak jak dzieje się to w przypadku firmy Giardino i tej serii.

Niebanalny design kluczem do sukcesu?

W tym przypadku projektanci marki Giardino zadbali o to, by był to produkt wyróżniający się na tle innych. To niebanalny nadruk na boku naczynia, z rysunkiem róży oraz innymi kwiatami. Kolorystyka utrzymana jest w szarościach, co idealnie komponuje się z bielą błyszczącej porcelany. Co ważne, mamy tu klasyczną formę kwadratową, z zaobleniami na końcach. Całość jest gładka, nie posiada frezów ani dodatkowych zdobień.

Niezwykłe produkty z serii GIARDINO GX18234

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów w ramach powyższej kategorii. Są to różnego rodzaju zastawy stołowe, które podzielono na dwie kategorie:

Jeśli szukasz pozostałych rodzajów serwisów, sprawdź odpowiednią kategorię na naszej stronie. Jednak w tej serii oferujemy niebanalne serwisy z nadrukiem, które mogą być dla sześciu, dwunastu, osiemnastu lub dwudziestu czterech osób. Możesz wybierać także pomiędzy poszczególnymi zestawami w kontekście ilości elementów.

Wśród produktów, które znajdują się w różnych kompletach, są między innymi talerze głębokie do zupy, talerze deserowe, filiżanki, spodki, półmiski, dzbanki, wazy, sosjerki czy pieprzniczki i solniczki. Zobacz, które przydadzą Ci się najbardziej.

Jakie są naczynia z tej serii?

Wybierając jeden z serwisów, które oferujemy w ramach tej kategorii, wybierasz jakość wykonania oraz trwałość. Plusem jest jeszcze łatwość użytkowania, bowiem są to naczynia, których można używać w kuchence mikrofalowej oraz myć w zmywarce. To bardzo wygodne i komfortowe, a przy tym wpływa na funkcjonalność zestawu.

Jednocześnie warto podkreślić, by wybrać naczynia na wiele okazji. Seria GIARDINO GX18234 jest doskonała nie tylko podczas spotkań z przyjaciółmi czy w trakcie codziennych posiłków, ale także w wyjątkowych okazjach, więc możesz ich używać, kiedy tylko zechcesz. Pomyśl także o zastawach obiadowych, jako o doskonałym prezencie.

Wyjątkowe produkty już na Ciebie czekają!

Zajrzyj do tej kategorii, gdy szukasz przedmiotów z porcelany wykonanych z kunsztem i precyzją. Sprawdź także inne produkty z tego materiału, np. w kategorii zastawy na sztuki i dopasuj wszystkie rozwiązania do swoich potrzeb. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA