Giardino GX18085 Kwiat Lawendy

Każda gama produktów marki Giardino jest wyjątkowa, jednak nie da się ukryć, że te z lawendą budzą największe zainteresowanie naszych Klientów. Dbałość o najmniejszy szczegół, ale także wyjątkowy styl i jakość jak zawsze w przypadku tego producenta sprawiają, że każde z naczyń sprawdza się w wielu sytuacjach. Są piękne i funkcjonalne, zatem warto zatem zwrócić uwagę na serię GIARDINO GX18085 KWIAT LAWENDY.

Delikatna i piękna porcelana

Na każdym etapie produkcji Giardino zwraca uwagę na detale. Porcelana jest tu wykonywana z doskonałą precyzją, dzięki czemu staje się materiałem niskoprzepuszczalnym, doskonale przygotowanym do korzystania z niego i w kuchni, i w jadalni. Jednocześnie jest wdzięczny do zaprojektowania i uformowania, a w tym wypadku serii GIARDINO GX18085 KWIAT LAWENDY zachwyca szczególnie. Nie wolno zapominać, że jest to produkt trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, stąd jest tak chętnie używany w naszych domach.

Wyjątkowo piękny kwiat lawendy

Warto podkreślić jak starannie odmalowana jest lawenda w produktach Giardino. Jest delikatna, eteryczna, niemalże pachnie ze skraju naczynia, na którym ją namalowano. Forma jest dość klasyczna, prosta, geometryczna, kwadratowa. Styl serii jest bardzo nienachalny, subtelny i elegancki. Idealnie komponuje się z gładką bielą porcelany, sprawiając, że jest to jedna z najbardziej delikatnych kreacji tej firmy.

Jakie produkty oferujemy w ramach serii GIARDINO GX18085 KWIAT LAWENDY?

Warto podkreślić, że wszystkie produkty zostały dokładnie sprawdzone i poddane kontroli także przez nasz sklep. W ten sposób dbamy, by do naszych Klientów trafiało tylko to, co jest najlepsze. Ważne jest także to, by zwrócić uwagę, jak wiele serwisów obiadowych oraz obiadowo-kawowych znajdziesz w jej ramach. Jeśli jednak szukasz np. zastawy na sztuki, możesz znaleźć ją w innej kategorii w naszym sklepie. Wśród produktów, jakie tu znajdziesz, są między innymi:

  • Filiżanki;

W ramach tej kategorii znajdziesz tylko serwisy wymienione powyżej. Jeśli szukasz zestawów kawowych lub innych, sprawdź właściwą zakładkę na naszej stronie głównej. Co ważne, w ramach tej kategorii masz szeroki wybór, np. co do liczby osób, na jakie przewidziany będzie serwis, lub liczbę elementów się w nim znajdujących.

Charakterystyka produktów z serii KWIAT LAWENDY

Warto podkreślić, że tego rodzaju design jest uniwersalny. Dzięki temu będziesz mogła podawać w tych naczyniach wykwintny obiad z okazji świąt Bożego Narodzenia, jak i podczas niedzielnego obiadu czy nawet codziennych posiłków. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że jest to świetny pomysł na prezent dla najbliższych oraz znajomych.

Co ważne, naczynia z tej serii są łatwe w utrzymaniu w czystości, bowiem są to produkty, które można myć w zmywarce. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, dlatego warto, byś zwróciła uwagę na ten fakt przy wyborze swoich ulubionych produktów do kuchni czy jadalni.

Szukaj sama!

Zachęcamy do zapoznania się z serwisami, które znajdują się w tej serii oraz do wyboru właściwej opcji. Jeśli chcesz także znaleźć sztućce czy inne elementy wyposażenia domu, sprawdź pozostałe kategorie w naszym sklepie i wybieraj to, co najlepsze. Zapraszamy!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL