Giardino LIŚCIE BAMBUSA- Odprężającąca codzienność

Firma Giardino to wieloletnie doświadczenie i wiedza, w jaki sposób to, co proste, ładne i klasyczne przemienić w coś wyjątkowego. Tak dzieje się na przykład w serii GIARDINO 161213 LIŚĆ BAMBUSA, która jest bardzo nowoczesna, jeśli chodzi o design, ale za to bardzo typowa i standardowa, jeśli chodzi o kształt. To połączenie sprawia, że jest to jedna z najbardziej niezwykłych propozycji na rynku.

Doskonały materiał

Porcelana to przepiękny sposób na wydobycie piękna z prostego połączenia trzech składników. Trzeba ją tylko wypalać w 1280 stopni Celsjusza, by nabrała szkliwionego sznytu, a dodatkowo, by stała się trwała i mocna, odporna na zniszczenia i uszkodzenia mechaniczne. To materiał wyjątkowy, którego używają projektanci produktów marki Giardino, które oferujemy w ramach tej kategorii.

Odkryj nietypową ozdobę

Komplet naczyń porcelanowych może być także ozdobą. Tutaj klasyka, czyli zaokrąglona, kwadratowa forma, została wzbogacona elementami zielonego, delikatnego bambusa, co sprawia, że wygląda nietypowo, charakterystycznie i bardzo stylowo. Oczywiście nie sprawdzi się w każdej sytuacji, jednak w tym przypadku stawiasz na niebanalne rozwiązania i możesz oczekiwać tego, że Twoja jadalnia zamieni się w niezwykłe miejsce właśnie dzięki ozdobnej porcelanie.

Talerze, dzbanki i inne naczynia

Przede wszystkim znajdziesz tu naczynia z kompletów obiadowych, które występują w różnych wariantach. Drugim rodzajem serwisu, jaki oferujemy w ramach tej kategorii, jest serwis obiadowo-kawowy. Zawiera on między innymi:

Jednak możesz dowolnie wybierać między różnymi serwisami, bowiem wiele z nich różni się od siebie. W ten sposób decydujesz, czy chcesz tylko talerze dla sześciu osób, czy może jednak coś więcej, np. pieprzniczkę i solniczkę. Możesz także zdecydować się na wariant rozszerzony ze 134 elementami. A jeśli szukasz czegoś innego, wybierz kategorię gastronomia w naszym sklepie i wybieraj do woli.

Jakie są produkty z serii LIŚĆ BAMBUSA od GIARDINO?

Przede wszystkim nowoczesne i pasujące raczej na spotkanie z przyjaciółmi oraz do codziennych posiłków. Możesz w nim zjeść niedzielny obiad rodzinny, ale raczej nie pasują do świątecznych uroczystości. Co ciekawe, mogą być fajnym prezentem na parapetówce czy ślubie.

Warto także podkreślić, że są wygodne w użyciu, bowiem seria GIARDINO 161213 LIŚĆ BAMBUSA może być używana w kuchence mikrofalowej oraz myta w zmywarce, co bardzo ułatwia funkcjonowanie w kuchni, a przy tym także dba o higienę i czystość naczyń.

Sprawdź sama i przekonaj się!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do wyboru odpowiedniego kompletu naczyń porcelanowych. Ważne, byś przejrzała wszystkie, które tu oferujemy, bowiem możesz znaleźć wiele takich, które przydadzą się w Twojej jadalni. Dlatego zwróć uwagę na ich różnorodność i wybierz taki typ serwisu, które będzie podobał się Ci najbardziej i wpasuje się w styl Twojego domu. Czasem warto postawić na sprawdzone rozwiązanie w niecodziennym designie i cieszyć się z doskonałej zastawy.

Liście bambusa to cudowny dodatek do codziennego relaksu. Serwis porcelanowy z delikatnym motywem, który nie zakłóci Twojego spokoju w trakcie wyczekiwanych posiłków z rodziną, to własnie to. Delikatna zieleń, harmonijnie rozłożonona dekoracja, dobrze wykonana porcelana i relaksujący motyw bambusa sprawią, że wasz wieczór spędzicie poza granicami własnych umysłów.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL