Giardino Genova – Sztućce ze stali nierdzewnej do codziennego użytku

Wyjątkowe sztućce to element zupełnie wyjątkowy. Warto więc pomyśleć o wyborze właściwego modelu, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Z jednej strony otrzymasz jakość, funkcjonalność i niezawodność; z drugiej celuj w piękno, harmonię i dopasowanie. Dobrze dobrane sztućce to języczek u wagi w przygotowaniu kolacji czy uroczystego obiadu. Sprawdź serię GIARDINO GENOVA.

Niezwykłe materiały podstawą jakości

Nie można zapominać, że kluczowa jest higiena, jakość i trwałość. Nie kupujesz sztućców tylko po to, by po kilku tygodniach wymieniać je na nowe, bowiem te poprzednie się zużyły. Dlatego gwarantujemy jakość dzięki użytej stali nierdzewnej 18/10. Ta próba sprawia, że sztućce zostały przygotowane z myślą o długotrwałym, bezproblemowym użytkowaniu. Są wówczas przyjemne w dotyku, gładkie, łatwe w formowaniu oraz bezpieczne dla zdrowia. Jeśli szukasz więcej kompletów stalowych, sprawdź kategorię zestawów sztućców.

Przepiękna GENOVA w nowoczesnym wydaniu

Produkty, które oferujemy powyżej w ramach tej kategorii, są dobrze wykonane. Projekt zakładał dość wyraźnie zarysowane zdobienie frezami jako ramką wokół zakończonych na okrągło sztućców. Rozszerzają się ku dołowi, by łatwiej było nimi operować oraz by zadbać o właściwe wyważenie podczas jedzenia. Przepiękny wzór pełni zatem dwie funkcje, a jednocześnie sprawia, że sztućce zwracają uwagę i mogą się podobać. To nieco złamana klasyka dla tradycyjnych nowatorów.

Jakie sztućce znajdziesz w tej kategorii?

Seria GIARDINO GENOVA jest dość mocno zdobiona. To sprawia, że nie tylko pozostaje charakterystyczna, ale także imponująca przez długi czas. Dlatego trzeba świadomie dobierać poszczególne jej elementy. W ramach tej kategorii udostępniamy naszym Klientom różne elementy zestawów sztućców. Są wśród nich między innymi:

  • Noże obiadowe w połysku;

  • Łyżeczki do herbaty czy kawy w połysku.

Co ważne, stal może nabrać także satynowej, matowej barwy, co sprawi, że będzie wyglądała nieco inaczej. Warto o tym pamiętać, decydując się na wybór połysku. Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz sztućce pojedynczo. Jeśli jednak szukasz sztućców w zestawie, możesz odwiedzić odpowiednią kategorię i przekonać się, jakie oferty mamy dla Ciebie. Jednocześnie zachęcamy do wyboru także pasujących serwisów obiadowo-kawowych do sztućców, które doskonale skomponują się z określonymi wzorami.

Zwróć uwagę na funkcjonalność

Zawsze myślimy o każdym aspekcie korzystania z proponowanych przez nas produktów, także w kontekście sztućców serii GIARDINO GENOVA. Oznacza to, że cenimy tu nie tylko wygląd i charakterystyczne frezy, ale także uniwersalność. Są to sztućce na tyle eleganckie, że możesz ich używać podczas wyjątkowych uroczystości, a jednocześnie na tyle subtelne, że sprawdzą się także przy codziennych posiłkach.

Warto także podkreślić to, że są to produkty posiadające atest Państwowego Zakładu Higieny, co sprawia, że nie tylko są wygodne, ale także łatwe w utrzymaniu czystości, a to za sprawą faktu, że można je z powodzeniem myć w zmywarce.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do samodzielnego szukania odpowiednich sztućców na piękne jadalniane i kuchenne stoły.

Jeśli poszukujesz niedrogich sztućców w użytkowaniu, a oczekujesz także przyzwoitej jakości wykonania, już nie musisz liczyć się z kosztami. Prezentujemy świeżą linię sztućców Giardino Genova, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Sztućce te cieszą się niebywałą trwałością, którą gwarantuje najlepsza stal nierdzewna. Dla pełni blasku i polotu rękojeści zostały delikatnie ozdobione reliefami, co uatrakcyjnia ich wygląd i sprawia, że mamy do czynienia z wyjątkowym produktem, o wysokich walorach użytkowych.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL