Sztućce Gerpol Julianna-Wymarzone komplety sztućców wprost do Twojej jadalni.

Poszukujesz eleganckiego kompletu sztućców? Trudno o bardziej gustowny zestaw niż Julianna marki Gerpol. Flagowy produkt marki Gerpol jest słynącym z wyjątkowej jakości kompletem, który przyciąga nabywców swoją lekkością i elegancją. Wyroby firmy słynącej z produkcji wysmakowanych estetycznie sztućców znajdą zastosowanie zarówno podczas codziennych spotkań przy stole, jak i obchodów świąt czy uroczystości. Marka Gerpol słynie z pieczołowitości wykonania i wieloletniej tradycji, dzięki której na przestrzeni lat prodykty były doskonalone do perfekcji. Zestawy sztućców łatwo dobrać zgodnie z własnymi potrzebami. Oprócz kompletów, sztućce Julianna możesz zakupić również pojedynczo, a także dobrać do zestawu poszczególne akcesoria, takie jak łopatki do tortów. Wyroby Gerpol doskonale sprawdzą się podczas wesel, ale będą także doskonałym akompaniamentem dla codziennych obiadów.

Julianna – pomysł na funkcjonalny prezent

Komplety sztućców Julianna sprzedawane są w zestawach, zawierających liczbę części, przeznaczoną dla sześciu osób. Możesz zamówić jeden zestaw, lub skompletować z wielu kompleksowe wyposażenie w razie uroczystości na dużą skalę z wykorzystaniem dużej ilości zastawy. Wszystkie zestawy sprzedawane są w gustownych opakowaniach - pudełkach typu flok bądź drewnianych skrzyniach, które charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale również wysokim poziomem walorów estetycznych. To doskonały i funkcjonalny prezent dla ślubnej pary, ale również podarunek z okazji parapetówki czy innej okazji. Charakteryzujący się wyjątkową elegancją, a jednocześnie uniwersalny komplet Desire to sposób na urozmaicenie akcesoriów kuchennych, który nie wymaga ogromnej inwestycji.

Trwałość i funkcjonalność – esencja kompletu Julianna

Jakość to jedna z najczęściej wskazywanych przez konsumentów cech marki Gerpol. Dlaczego są tak cenione pod tym kątem? Przede wszystkim dzięki materiałom, jakie znajdują zastosowanie w ich produkcji. Sztućce Julianna są wytwarzane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 o grubości od 3 do 8 milimetrów. Użycie tego rodzaju surowca w procesie produkcyjnym to doskonała decyzja w kontekście dbałości o funkcjonalność i trwałość sztućców. Komplety Julianna są wytrzymałe wyjątkowo długo, nawet, jeśli są użytkowane intensywnie. Nierdzewny surowiec pozwala na utrzymanie ich w dobrym stanie przez lata. Produkty Gerpol nadają się również do czyszczenia w zmywarce, co stanowi spore udogodnienie dla ich posiadaczy. Jeśli poszukujesz akcesoriów o wyjątkowych walorach estetycznych, które jednocześnie charakteryzują się trwałością, wybierz komplet Julianna.

Julianna – ręcznie polerowane sztućce w atrakcyjnej cenie


Dlaczego warto inwestować w komplety sztućców firmy Gerpol? Marka słynie z wieloletniej tradycji i stale doskonalonego procesu produkcji i projektowania, dzięki czemu ich wyroby korespondują z najnowszymi trendami, a jednocześnie charakteryzują się umiłowaniem klasyki. Jakość produktów Gerpol potwierdza zaufanie Klientów tej marki, którzy od lat wybierają zestawy sztućców pochodzące z polskiej fabryki. Komplety Julianna składają się z ręcznie polerowanych na wysoki błysk sztućców. Ze względu na nienachalny design, doskonale sprawdzą się w zestawieniu z klasyczną zastawą, jak i bardziej ekscentryczną stołową aranżacją.

Każde spotkanie przy stole zasługuje na to, aby wszystkie elementy zastawy tworzyły niepowtarzalne widowisko. Linia sztućców Julianna to kolekcja sztućców zarazem prosta i oszczędna w formie, a jednocześnie pełna szyku i elegancji. Dla osób aktywnych, zarażających swoją energią innych, nowoczesna kolekcja może stać się inspiracją nawet do ekscentrycznych aranżacji stołu. Sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Polerowane na wysoki połysk. Linia sztućców Julianna to radość eksperymentowania i ciekawość odkrywania pomysłowych aranżacji stołu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL