Sztućce Gerpol Apollo-Boskie sztućce polerowane na wykwintny bankiet

 

Jeśli poszukujesz sztućców idealnych, dobrze trafiłeś. Zestawy Apollo marki Gerpol to produkty renomowanej jakości, które sprawdzą się zarówno podczas codziennych spotkań przy stole, jak i w ramach bardziej uroczystych okazji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wachlarz wyrobów marki, która cieszy się renomą na rynku AGD ze względu na długą tradycję i najwyższe standardy produkcji. Zestawy sztućców możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb – różnorodność modeli sprawia, że produkty firmy Gerpol możesz wykorzystać zarówno podczas uroczystości o wielkim rozmachu – wesel czy innego rodzaju dużych imprez, jak również kameralnych spotkań z nieformalną zastawą.

Apollo – pomysł na funkcjonalny prezent

Sztućce Apollo sprzedawane są w kompletach, uwzględniających określoną liczbę osób, dla których są przeznaczone. Kupisz je zarówno w najmniejszych zestawach, przeznaczonych na potrzeby pary lub niewielkiej rodziny, jak i w wyjątkowo dużych, które wystarczą na przygotowanie stołu dla 12 osób i więcej. Komplety sprzedawane są w gustownych opakowaniach. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej elegancji, wybierz produkty, dystrybuowane w drewnianej skrzynce, wewnątrz której znajdują się odpowiednie wyściełania i uchwyty. Tego rodzaju zestaw to nie tylko znakomite wyposażenie domu, ale również wspaniały pomysł na prezent. Może okazać się doskonałym pomysłem na funkcjonalny i gustowny ślubny podarek.

Jakościowe materiały – sekret marki

Skąd bierze się renoma marki Gerpol? To częściowo efekt jakości produktów, które powstają z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Zestawy Apollo wykonywane są z jakościowej stali nierdzewnej 18/10 o grubości od 3 do 8 milimetrów. Wykorzystanie tego surowca sprawia, że produkty marki Gerpol charakteryzują się wyjątkową trwałością, w związku z czym służą nabywcom przez długie lata, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Zastosowanie nierdzewnej stali nie tylko powstrzymuje procesy korozyjne, ale również umożliwia mycie produktów w zmywarce, co jest znacznym udogodnieniem w przypadku akcesoriów kuchennych. Sztućce Gerpol niezwykle łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, ich wytrzymałość, która stanowi ważne kryterium przy zakupie artykułów kuchennych, potrafi naprawdę zaskoczyć.

Dlaczego warto zdecydować się na zestaw Apollo marki Gerpol? To firma, słynąca z jakościowych produktów, która wykorzystuje wieloletnie doświadczenie do wytwarzania sztućców, łączących funkcjonalność z elegancją. Wytrzymałe surowce, wykorzystane do ich produkcji, sprawiają, że nabywcy nie muszą martwić się o to, czy będą służyć im na długo. Ważnym elementem, gwarantującym zaufanie Klientów, jest również wieloletnia gwarancja, którą Gerpol gwarantuje swoim Klientom. Jeśli poszukujesz sztućców, których uniwersalność sprawia, że sprawdzą się przy każdej okazji, a jednocześnie ich pielęgnacja nie wymaga sporej dozy wysiłku, zdecyduj się na zestaw Apollo – jeden z najchętniej wybieranych przez konsumentów.

Nawiązanie do mitycznego boga piękna i słońca nie jest tu przypadkowe. Kolekcja sztućców Apollo, podobnie jak najpiękniejszy z greckich bogów, charakteryzuje się niezwykle smukłą sylwetką i mityczną dostojnością. A wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 gwarantuje zachowanie daru wiecznej młodości. Apollo to przykład boskiego piękna, utrwalonego w idealnie wypolerowanej stali. Sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Polerowane na wysoki połysk. Linia sztućców Apollo to mityczna moc skupiania na sobie uwagi wszystkich gości.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL