Sztućce Gerlach Virga

Nietypowy design to coś, co wyróżnia firmę Gerlach. Zawsze stara się realizować założenia swoich założycieli, którzy już od 1760 roku starali się tworzyć rzeczy praktyczne, pożyteczne, doskonale wykonane, ale i piękne. Dlatego tutaj nie ma przypadkowych projektów, między innymi widać to po serii GERLACH VIRGA, którą Ci proponujemy w tej kategorii.

Tak banalna stal

Sztuką jest zrobić dzieło z niczego, to znaczy z materiału znanego i wykorzystywanego. To się jednak udało firmie Gerlach, stąd tak piękne produkty, jakie możesz znaleźć w ramach tej kategorii. Dlaczego? Firma używa tylko doskonałych materiałów, więc stal jest najwyższej próby, doskonale błyszcząca i przygotowana do pracy. Jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle wygodna, bowiem stalowe sztućce można myć w zmywarce.

Taki piękny projekt

Jednak nie tylko sama stal pracuje na piękno serii GERLACH VIRGA. To także projekt, który jej właściwości wzbija na wyżyny. Mamy tu niebanalny kształt, wyjątkowe zaokrąglenie z nieregularnym ścięciem na końcu. Walcowate widelce i noże to coś niezwykłego, a dzięki temu, że zostały tak nietypowo ścięte, uzyskano także praktyczny wymiar i łatwiejsze posługiwanie się sztućcami. Jeśli ten design Cię nie przekonuje, sprawdź inne zestawy sztućców dostępne w naszym sklepie.

Tak bogata zawartość

Nie można jednak zapomnieć o tym, jak wiele możemy zaoferować w ramach tej serii. Tutaj znajdziesz same zestawy, to znaczy obok klasycznego, składającego się z noży, widelców, widelczyków, łopatek tortowych czy łyżek do sosów, także zestawy widelczyków do deserów oraz łyżeczek do herbaty czy kawy. Jeśli więc szukasz tylko wyposażenia do znalezionego na naszej stronie serwisu kawowego czy herbacianego, tutaj znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli zaś chodzi o zestawy, to są to sztućce pięknie zapakowane, bardzo praktyczne i funkcjonalne. To jedna z serii firmy Gerlach, która odpowiada za jakość i jest symbolem rzetelnej pracy. Wśród innych produktów znajdziesz:

Warto zajrzeć na naszą stronę, jeśli w serii GERLACH VIRGA nie znajdziesz dla siebie czegoś odpowiedniego.

Tak praktyczne w każdej sytuacji

Obok tego, że kształtem wyróżniają się wobec wielu innych zestawów, te sztućce, które oferujemy powyżej, są przepięknie zapakowane. To sprawia, że mogą być także bardzo dobrym pomysłem na prezent z wyjątkowej i mniej wyjątkowej okazji.

Jednocześnie warto podkreślić, że możesz ich używać tak, jak lubisz. Sprawdzą się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i jako sztućce odświętne, wyjmowane tylko podczas świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy oraz uroczystości rodzinnych. To doskonałe połączenie piękna i jakości w Twojej jadalni.

Sprawdź sama!

Nie wierz nam na słowo, zajrzyj do tej kategorii i zacznij szukać najpiękniej formowanych sztućców marki Gerlach. Możesz także szukać gdzie indziej w naszym sklepie, bowiem mamy tu naprawdę wiele naczyń i akcesoriów do kuchni, jadalni i całego domu. Warto, byś odkryła je sama. Zapraszamy!

Sztućce Virga są synonimem nowoczesnego designu. Dzięki swojej masywności sprawiają wrażenie szykownych i ekstrawaganckich. Są one przeznaczone dla wielbicieli nowoczesnych trendów w kuchni, a także w obrębie stołu. Delikatna linia sztućców Virga została podkreślona blaskiem polerowanej na lustrzany połysk powierzchni dając imponujący efekt. Linia Virga została wykonana z najlepszej jakości stali nierdzewnej X5CrNi18 (OH18N10) (nóż monoblokowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15) o grubości 6 mm.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL