Gerlach Piano

Jedna z najbardziej znanych firm polskich, której synonimem jest jakość i piękny design. Tworzy rzeczy niepowtarzalne już od 1760 roku, a największy rozkwit przypada na okres XIX wieku. Dziś znak korony w herbie sprawia, że możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie produkty będą najlepsze z możliwych. Także w serii GERLACH PIANO.

Materiał ma znaczenie

Wykonanie wszystkich produktów, które oferujemy w ramach tej kategorii jest bardzo ważne. Robi się to przy uwzględnieniu nowoczesnych technologii oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Kluczem jest jednak materiał, czyli doskonała stal nierdzewna, która jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na chemikalia, dzięki czemu może być myta w zmywarce, co jest bardzo dużym plusem.

Przepiękna kreacja

Kolor jest srebrny i połyskliwy, ale liczy się przede wszystkim wykonanie. Sztućce są bardzo miłe w dotyku, obłe, zaokrąglone na końcach. Dodatkowym atutem jest charakterystyczny frez pośrodku rękojeści, który ma kształt delikatnej łezki. Jest trudny do dostrzeżenia, ale podczas korzystania z zestawów dostępnych w ramach tej kategorii z pewnością zaskoczy i zachwyci nie tylko Ciebie. To sztućce, które mogą dopasować się do niejednej sytuacji.

Co oferujemy w serii GERLACH PIANO

Lekka i delikatna zastawa stołowa musi mieć doskonały anturaż. Dlatego warto zwrócić uwagę na produkty, które znajdziesz w ramach tej kategorii. To seria GERLACH PIANO, czyli delikatne i subtelne elementy z lekkim frezem. Znajdziesz tu łyżeczki do kawy inspirowane sztuką i muzyką. Dzięki temu od razu dostrzegasz w nich coś więcej niż tylko proste narzędzia do mieszania napojów.

Warto zwrócić uwagę, że seria oferowana powyżej jest jedną z wielu dostępnych na naszej stronie od tego samego producenta – renomowanej firmy Gerlach. Inne z nich to między innymi:

Warto zwrócić uwagę na więcej zestawów sztućców i wybrać dla siebie odpowiedni ich rodzaj.

Funkcjonalne i praktyczne

Niezwykle ważne jest to, że są to sztućce, które nie tracą na komforcie użytkowania. Co ważne, łyżeczki, które tu oferujemy, posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Łatwo je utrzymać w czystości. Dlatego możesz ich używać bardzo często, także podczas wyjątkowych uroczystości, takich jak komunia, chrzest czy świąteczne ciasto.

Jednocześnie pięknie je pakujemy, a znak Gerlach jest symbolem jakości. Dlatego GERLACH PIANO to idealna kompozycja na prezent dla najbliższych i dalszych znajomych. Dzięki temu możesz przygotować dla kogoś coś naprawdę wyjątkowego. Jeśli szukasz także innych elementów „do kawy”, sprawdź wszystkie nasze serwisy kawowe.

Znajdź ulubione sztućce!

Zachęcamy do szukania najlepszych produktów w naszym asortymencie. Zapoznaj się z tym, co prezentujemy powyżej oraz szukaj innych elementów wyposażenia pięknej jadalni czy kuchni. Zapraszamy do poszukiwań, bowiem nasza strona pełna jest produktów doskonałej jakości. Na to właśnie stawiamy i tym chcemy się z Wami dzielić!

Linia Piano to wzornictwo inspirowane sztuką i muzyką - lekkością pięciolinii. Wyeksponowana struktura uchwytów, błyszcząca i intrygująca, nadaje sztućcom Piano niepowtarzalnego charakteru. Biżuteria stołu. Dyskretna elegancja.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL