Patelnie Gerlach Natur

Firma Gerlach produkcją akcesoriów kuchennych zajmuje się już od ponad dwustu lat. Już w XVIII wieku Filip Szaniawski skonstruował pierwsze maszyny do produkcji, a w 1824 roku firmę przejął i rozwinął Samuel Gerlach. To sprawiło, że dziś jest to jedna z najbardziej renomowanych marek na polskim rynku. Czy jesteś gotowy zaufać jej patelniom?

Niezwykłe wykonanie

Warto zwrócić uwagę, że materiał i sposób wykonania są tu na najwyższym poziomie. Seria GERLACH NATUR to patelnie z zupełnie innego wymiaru. Najwyższą jakość widać w najdrobniejszych szczegółach, jak choćby w rączce, która wykonana została z prawdziwego drewna bukowego – bardzo wytrzymałego. Dodatkowo powłoka ceramiczna się nie niszczy i jest bardzo praktyczna przy smażeniu. To projekt zrównoważony w zupełności.

Inteligentny design

Po projektach produktów, które oferujemy w ramach tej kategorii widać dokładnie, że są kompleksowo wykonane. Dostrzegamy prawdziwy zamysł, bowiem czerń z deseniem doskonale komponuje się z bukowym drewnem, tworząc ponadczasowy design. Patelnie są idealnie zestawione kolorystyczne oraz stylistycznie, a przy tym nie tracą nic ze swojej jakości. To pokazuje, że do tworzenia patelni także można podejść jak do dzieła sztuki.

Jakie produkty oferujemy w serii GERLACH NATUR?

Seria, która jest przedmiotem oferty w tej kategorii, to specjalny rodzaj patelni tworzonych z myślą o naturze. Stąd też jej nazwa. To trwałe i niezawodne produkty do kuchni, które sprawią, że nabierze ona piękniejszego wyglądu, a przy tym potrawy będą smaczniejsze. Dzieje się tak dzięki produktom, które tu oferujemy. Można je podzielić na dwa podrodzaje:

  • Patelnie grillowe;

  • Patelnie uniwersalne.

Większość produktów, które oferujemy to patelnie do uniwersalnego smażenia. Znajdziesz tu patelnię głęboką 28 cm, patelnię klasyczną 28 cm oraz patelnie o średnicy 24 cm. Wszystkie utrzymane w jednolitej stylistyce serii GERLACH NATUR.

Czego spodziewać się po patelniach Gerlach?

Jeśli masz wątpliwości, czy firma ta potrafi przygotować dobre produkty do smażenia, wystarczy spojrzeć na ich specyfikację. Są pokryte bezpieczną, antybakteryjną powłoką ceramiczną oraz mają ergonomiczny i bardzo trwały uchwyt. Lepiej rozprowadzają ciepło, dzięki czemu możesz smażyć w mniejszej temperaturze i zachowywać właściwości potraw. A przy tym oszczędzać.

Plusem jest także ich funkcjonalność. Możesz stosować je zarówno na kuchenkach gazowych, jak i na płytach ceramicznych i indukcyjnych. To sprawia, że są dużo bardziej komfortowe w użytkowaniu i nie musisz zastanawiać się, jaki masz sprzęt. Dodatkowo są produkowane w zgodzie z naturą i nie powodują jej zanieczyszczenia, a przy tym rewelacyjnie wyglądają. Czy można chcieć czegoś więcej?

Szukaj swoich produktów

Jeśli uważasz, że produkty z tej kategorii Cię nie przekonują, zachęcamy do przeszukania całego naszego asortymentu z zakresu patelni, by móc wybrać takie modele, które będą najlepsze dla Ciebie. Jednak polecamy ci sprawdzić serię GERLACH NATUR, by przekonać się, że jakość, piękno i wygoda mogą iść razem w parze.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL