Sztućce Gerlach Modern

Nowoczesny design, prosty i bardzo dobrze dopasowany do surowych, minimalistycznych wnętrz. Ale także lekka linia, która sprawia, że w wielu innych jadalniach i kuchniach sprawdzą się doskonale. Sztućce oraz noże Gerlach to wyjątkowa tradycja, która trwa już od wielu wieków. Odkryj jakość spod znaku korony.

Doskonałe materiały

Zarówno noże, które tu oferujemy, jak i komplet sztućców zostały wykonane w nowoczesnej technologii ze stali nierdzewnej doskonałej próby. To sprawia, że są to nie tylko produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe, ale także niezawodnie służące w Twojej kuchni i jadalni przez wiele lat. Wybierając serię GERLACH MODERN, decydujesz się na jakość, wobec której nie można przejść obojętnie.

Przepiękne kształty

Na uwagę zasługuje design, bowiem Gerlach przyzwyczaił nas do przepięknych produktów. Tutaj postawiono na minimalizm i nowoczesność. Proste linie, brak wyraźnych frezów i połysk sprawiają, że są to produkty godne polecenia nie tylko do domowych pieleszy, ale także do restauracji i różnych gastronomii. Lekko kanciaste zakończenie, linie idące pod kątem sprawiają, że zestawy tu przez nas oferowane nabierają pięknych rysów. Warto je wykorzystać.

Noże kuchenne i inne wspaniałości

W tej serii GERLACH MODERN mamy do czynienia z dwoma rodzajami produktów. Są to:

Każda z podkategorii jest reprezentowana przez doskonale wykonane produkty. W przypadku noży kuchennych wybierasz jakość, ostrość krojenia i precyzję pracy. Jednolita konstrukcja sprawia, że brud nie dostaje się w łączenie między ostrzem a rękojeścią, a wygodny, blok bukowy do przechowywania noży idealnie wpasowuje się w ich design.

Z kolei w przypadku zestawu sztućców otrzymujesz tu komplet składający się z łyżek, widelców, noży oraz łyżeczek do herbaty. Nie ma w nim widelczyków deserowych, toteż warto, byś zerknęła na inne zastawy stołowe na sztuki. Nie da się ukryć, że niezależnie od wybranego produktu, dostajesz to, czego potrzebujesz.

Czego spodziewać się po produktach Gerlach?

Przede wszystkim warto podkreślić, że są to funkcjonalne noże kuchenne oraz sztućce, bowiem wykonane ze stali, którą łatwo myje się w zmywarce. To bardzo ważne, bowiem zwłaszcza noże są narażone na kontakt z zanieczyszczeniami. Co ważne, są to produkty doskonale wyważone. Ich waga wpływa na jakość posługiwania się nimi, np. w kontekście krojenia czy jedzenia.

Znajdziesz tu aż cztery różne rodzaje noży, dzięki czemu użyjesz ich do krojenia, siekania, ugniatania, filetowania czy rozkrajania pieczywa. Całość bardzo elegancko zapakowana, co sprawia, że może to być pomysł na prezent, podobnie jak zestaw sztućców. Warto dopasować je do odpowiedniego serwisu obiadowo-kawowego.

Szukaj nowych możliwości

W ramach kategorii GERLACH MODERN oferujemy nowoczesne rozwiązania od firmy z wielkim doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z każdym elementem tej oferty i do trafnego wyboru. Szukaj także innych produktów do kuchni czy jadalni lub po prostu do domu na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Linia Modern zainspirowana została współczesnym, minimalistycznym wzornictwem. W tej odsłonie sztućce marki Gerlach urzekają lekkością i subtelnością. Design linii pozwoli stworzyć eleganckie i pełne wdzięku stylizacje stołu, albo pokusić się o wyrafinowaną kompozycję. Linia ta zachwyci swoim stylem każdego, na co dzień i od święta. Stal nierdzewna 18/10.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL