Sztućce Gerlach Horizon

Firma Gerlach powstała w 1760 roku, choć prawdziwy rozkwit zaczął się w 1824 roku wraz z zainwestowaniem w nią Samuela Gerlacha. Dziś to symbol jakości, piękna i niezawodności, który możesz mieć w swoim domu. Dzięki tej niezwykłej serii deserowej GERLACH HORIZON nie będzie wątpliwości, że wybierasz tylko najlepsze propozycje z naszego sklepu.

Idealne wykonanie

Wszystkie produkty Gerlach, które są u nas dostępne, są wykonywane nowoczesnymi metodami zgodnie ze zdobyczami technologii, co sprawia, że są one niezwykle trwałe. Stal nierdzewna 18/10 jest antybakteryjna, bezpieczna i higieniczna, a przy tym odporna na uszkodzenia mechaniczne. To także doskonała funkcjonalność, bowiem wszystkie produkty, które oferujemy w tej kategorii można myć w zmywarce. To bardzo poprawia komfort użytkowania.

Przepiękne detale

Choć sama seria nie jest bardzo wyróżniająca się, bowiem stal nie jest materiałem unikatowym, to wzór, na który postawiono w przypadku GERLACH HORIZON jest dość klasyczny. Widać w nim tylko proste formy, małe zaoblenia oraz prostotę, dzięki czemu tak naprawdę wpasuje się w każdy serwis kawowy czy herbaciany, jaki tylko wybierzecie. To doskonałe zestawy sztućców, które swoim wyglądem zachwycą, ale nie wyróżnią. A to czasem wielka sztuka.

Zestawy do ciast

W ramach tej kategorii, podobnie jak i pozostałych, które znajdziesz na naszej stronie, otrzymujesz najlepsze produkty wykonywane bardzo dokładnie i precyzyjnie. Dbałość o detale widać w tym przypadku bardzo dobrze, bowiem w serii GERLACH HORIZON postawiono na trzy zestawy:

  • Łyżeczek do herbaty;

  • Widelczyków do ciasta;

  • Łyżeczek do kawy.

Wszystkie te elementy doskonale dopasowują się do różnych serwisów, a przy tym mogą być uzupełniane np. o nietypowe szpatułki do ciasta i inne elementy do podawania jedzenia. Warto więc przeszukać różnych innych sztućców do nakładania i skompletować całość zgodną ze swoim gustem. To sprawi, że każde podanie jedzenia w jadalni skończy się prawdziwą ucztą, nie tylko dla ciała.

Doskonałe w wielu sytuacjach

Warto podkreślić, że produkty, które oferujemy w tej serii są przeznaczone przede wszystkim do ciast, deserów i proszonych herbatek, a więc możesz ich także użyć wówczas, gdy masz gości, wyjątkową uroczystość, np. wieczerzę wigilijną czy rodzinny obiad niedzielny. To sztućce, które można wykorzystywać na wiele sposobów, bowiem swoim stylem wpasowują się w różne okazje i sytuacje. To ich wielki plus.

W tej kategorii dostępne są wersje z połyskiem oraz w satynie, co sprawia, że możesz dowolnie kształtować wygląd swojego stołu i łatwiej dopasujesz widelczyki i łyżeczki do swojej zastawy. Pamiętaj także o tym, że wszystkie produkty marki Gerlach otrzymały atest Państwowego Zakładu Higieny.

Sprawdzaj różne możliwości

Szukaj w naszym asortymencie wielu różnych opcji, do czego Cię serdecznie zachęcamy, i znajduj połączenia, które Ci się spodobają. Oferowane tu sztućce są doskonałej jakości, trwałe i bardzo dobrze komponują się z różnymi rodzajami zastaw i serwisów. Warto więc przeszukać naszą stronę w poszukiwaniu innych, pięknych produktów.

Sztućce Horizon dedykowane są ludziom wyjątkowym, którzy chcą aranżować swoje stoły nie tylko podczas ważnych uroczystości. Design linii w oryginalny sposób łączy smukłość kształtu z czysto geometryczną formą. Mimo, że są bardzo cienkie zachowują masywność, a ich solidnie i dobrze wyważony ciężar, wyraźnie czuje się w dłoni. Sztućce doskonale będą prezentować się jako silny akcent na stołach oraz spełniać rolę prestiżowego prezentu w dobrym guście. Linia Horizon została doceniona Godłem Teraz Polska oraz nagrodzona wyróżnieniem Złota Villa.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL