Sztućce Gerlach Gotica

Był tok 1760, gdy Filip Szaniawski zakładał fabrykę i budował wielki piec, który później, już w kolejny stuleciu posłużył Samuelowi Gerlachowi do rozkręcenia najznamienitszej firmy produkującej sztućce w Polsce. Jeśli więc myślałaś, że wiesz wszystko o ich jakości, przypomnij sobie, jak sądziłaś, że nazwa pochodzi od najwyższego szczytu Tatr. Przekonaj się, jak się myliłaś.

Korona mylić nie może

Jak się okazuje, seria GERLACH GOTICA została wykonana z wysokojakościowej stali nierdzewnej próby 18/10. To doskonały materiał, przede wszystkim ze względu na jakość, wytrzymałość, ale również poprzez fakt, że łatwo można z niej wykonywać cuda sztuki oraz że jest bezpieczna w używaniu i łatwa w utrzymaniu w czystości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że na Twoich sztućcach nie będzie niepożądanych bakterii.

Piękno niejedno ma imię

Warto zwrócić uwagę także na ponadczasowy styl i klasę, jaką odznaczają się produkty z tej serii. W tamach tej kategorii przedstawiamy projekt sztućców klasycznych, naturalnych i nieskomplikowanych we wzornictwie. Prosty, harmonijny wzór okala rączkę sztućców, a lekki frez ułatwia operowanie nimi. To wyjątkowe piękno designu jednej z najbardziej znanych firm produkujących sztućce na świecie, firmy z ponad dwustuletnim doświadczeniem. W tym projekcie to widać.

Małe, ale piękne

Bardzo ważne jest, by móc zrozumieć, jak wielką wagę przywiązuje się do jakości produktów, które oferujemy. Cały czas staramy się współpracować tylko z najlepszymi markami, niezależnie od ich historii. W tym przypadku serii GERLACH GOTICA jest to połączone, bowiem okazuje się, że w wieloletniej tradycji można zamknąć piękno wykończenia, jakość wykonania oraz zaskakujący, ale funkcjonalny design. Tak dzieje się właśnie w produktach, które masz przed sobą.

W tym przypadku w serii znajdują się przepiękne łyżki, które jednak nie służą do klasycznych czynności. GOTICA to jedna z serii sztućców tego producenta. W innych znajdują się między innymi:

Znakiem rozpoznawczym wszystkich jest jakość. Ale także różnorodność, czego nie można powiedzieć o tej serii. Tutaj znajdziesz tylko dwa sztućce przeznaczone do sałaty i ziemniaków. Sprawdź inne strony naszego sklepu, jeśli szukasz zestawów sztućców w pełnej krasie.

Grube, piękne – perfekcyjne

Modele skupione wokół tej kategorii są wykonane z antybakteryjnej stali nierdzewnej. Otrzymały dzięki temu atest Państwowego Zakładu Higieny. Są doskonale przygotowane do kontaktu z jedzeniem, a dzięki unikatowemu wzorowi będą wyróżniały się na tle innych sztućców z kompletu oraz serwisu obiadowego.

Warto podkreślić, że są wykonane w technologii matowej, z delikatnym frezem. Ich grubość jest dość duża, bowiem to 3 mm. Dzięki temu się wyróżnią na stole, tak do zastawy typowo świątecznej, jak i podczas rodzinnego, niedzielnego obiadu.

Znajdź swoje ulubione

Szukaj nie tylko w tej kategorii różnych dodatkowych sztućców. Najczęściej możesz znaleźć nie tylko łyżki do sałaty i ziemniaków, ale także szpatułki do tortów czy specjalne sosjerki. Zachęcamy do przeszukiwania całego naszego sklepu w poszukiwaniu wyjątkowych i doskonale wykonanych produktów.

Prosty, a jednocześnie elegancki wzór sztućców Gotica tworzy niepowtarzalną kombinację błyszczącej, wypolerowanej stali szlachetnej z jej subtelną, matową wersją. Sztućce wykończono z największą dbałością o szczegóły tworząc doskonałą harmonię. Linia jest skierowana do osób szukających niebanalnych, a przy tym eleganckich przedmiotów wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL