G.A.T.

Niezwykła włoska kawa to podstawa udanego dnia? Jeśli tak uważasz lub znasz kogoś, kto tak myśli, z pewnością musisz odwiedzić tę kategorię produktów w naszym sklepie. Prawdziwie włoska firma G.A.T., która na rynku istnieje już od kilkudziesięciu lat, sprawi, że przygotowywany napar z ziaren stanie się największą przyjemnością. Poznaj te niezwykłe produkty.

Jakość wykonania

Kupując produkty z serii oferowanej w ramach tej kategorii, masz pewność, że wybierasz doskonałe materiały, które z pietyzmem włoscy mistrzowie połączyli w przedmioty, które będą służyły u Ciebie bardzo długo. To głównie kawiarki, wyjątkowe i zaprojektowane na różne sposoby, które służą do parzenia kawy w stylu francuskim. Są one wykonane z doskonałego aluminium, które jest trwałe i bardzo uniwersalne.

Kolorystyka i design

Niezwykle ważne w kontekście włoskich produktów jest design. Projekty różnych kawiarek, które znajdziesz w tej kategorii, mają odzwierciedlać nie tylko Twoje możliwości, np. posiadanie kuchenki indukcyjnej, ale także styl picia kawy i umiłowanie jej. To sprawia, że nadanie koloru jest zależne od Twoich gustów. Spraw sobie kawiarkę klasyczną, całą srebrną lub pobaw się uchwytem lub wzorem umieszczonym na niej samej. To doskonały sposób na wyrażenie siebie w codziennej przyjemności.

Kawiarki na różne okazje

W naszym asortymencie kawiarek marki G.A.T. pojawiają się różne opcje. Jeśli lubisz tego rodzaju kawę parzoną po francuski, możesz wybrać kawiarkę elektryczną – na przykład, gdy nie dysponujesz taką płytą grzewczą, która pasowałaby do danej kawiarki. W asortymencie, który tu znajdziesz są produkty przeznaczone na różne okazje i dla różnych osób. Różnią się także wyglądem, przeznaczeniem oraz stylem wykonania.

Najważniejsze to jednak wiedzieć, jak dużą kawiarkę potrzebujesz. W ramach tej kategorii oferujemy następujące opcje:

  • Kawiarki na 1 filiżankę, typowo do espresso.

  • Kawiarki na 2 filiżanki, klasyczne.

  • Kawiarki na 3 filiżanki, większe od jednego kubka.

  • Kawiarki na 4 filiżanki, praktyczne na większe spotkania lub na dwa kubki.

  • Kawiarki na 6 filiżanek, wersja „imprezowa” – do zestawu poszukaj serwisów kawowych.

Warto zatem zwrócić uwagę nie tylko na sam wygląd takiego produktu, ale także na pojemność, dzięki temu dopasujesz tego rodzaju przedmiot do parzenia doskonałej kawy do swoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Doskonała jakość na każdy dzień

Kawiarki są przeznaczone do parzenia kawy na styl francuski. Woda jest podgrzewana w najniższym zbiorniku i gdy zaczyna parować, zabiera ze sobą aromat kawy, która znajduje się w sitku osadzonym nad wodą. Następnie skrapla się w przestrzeni powyżej, przygotowując doskonale aromatyczną kawę. Czy czujesz aromat włoskiej kawy?

Szukaj najlepszych rozwiązań!

Sprawdź sam wszystkie z produktów, które tu oferujemy od firmy G.A.T., dzięki czemu będziesz samodzielnie mogła zdecydować, który z projektów i która z pojemności lepiej dopasuje się do Twojego stylu picia kawy. Pamiętaj, że jeśli chcesz znaleźć piękne produkty ze szkła, wystarczy sprawdzić odpowiednią kategorię karafek. Zapraszamy!

Miłośnicy kawy i osoby ceniące sobie powolne, tradycyjne parzenie na pewno docenią prostotę i wysoką jakość kawiarek włoskiej firmy G.A.T. W swojej ofercie mają również wszelkie akcesoria niezbędne do tradycyjnego zaparzenia kawy, dzięki czemu od razu możesz wyposażyć się we wszystko, co jest Ci potrzebne. Dzięki różnorodności produktów, nowoczesnemu designowi, staranności o najdrobniejsze detale oraz zróżnicowanym rozmiarom producent G.A.T. zyskał popularność na całym świecie, a działanie od 1986 roku zapewniło im wiele doświadczenia i możliwości doskonalenia swoich produktów. Producent G.A.T. oferuje najwyższej jakości kawiarki na 1, 2, 3, 4 a nawet 6 filiżanek jak również ręczny spieniacz do mleka. Wszystkie produkty dostosowane są do wszystkich rodzajów kuchenek, nawet indukcyjnych, nie trzeba więc szukać odpowiedniego modelu. Jeśli więc marzysz o kawie pachnącej Italią - wypróbuj jedną z kawiarek, a na pewno rozsmakujesz się we włoskich smakach.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL