Galanteria stołowa Karolina Jaworzno - Urocze porcelanowe naczynia na wyjątkowe okazje

Doskonała porcelana to przede wszystkim świetne połączenie jakości materiału, dbałości w wykonaniu oraz kunsztu zdobniczego. Pomysł, który rodzi się na każdą z serii Karolina, jednej z najbardziej znanych polskich porcelan, zawsze wywodzi się z natury. To sprawia, że i produkty z tej serii, KAROLINA GALANTERIA, są eleganckie, subtelne i zniewalające.

Materiał, który zachwyca

Porcelanę odkryli Chińczycy, ale dziś jest popularna na całym świecie. Wytwarza się ją z glinki kaolinowej, kwarcu i skalenia, a najsłynniejsze, obok chińskich produkcji, są porcelany miśnieńskie. Jednak w Polsce także mamy producentów, którzy zwracają uwagę na jakość i niezwykłość tej materii. To Karolina, która oferuje produkty doskonale wykonane, trwałe, trudne do stłuczenia oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Praktyczny design w cenie

Seria KAROLINA GALANTERIA to przede wszystkim obłe, okrągłe kształty. Znajdziesz tu głównie koła, okręgi, zaokrąglone końcówki i gładkie powierzchnie. Nie ma tu miejsca na zdobienia, dekor, desenie czy inne kolory. Wszystko jest wydłużone, eleganckie i pasujące do wielu innych zestawów czy kompletów, np. zestawów sztućców. Biel jest tu niewyraźna, wspomagana kolorami beżu, który wyraźnie nadaje całej serii niepowtarzalnego sznytu.

Patera, maselnica i inne atrakcje

Asortyment, który tu zgromadziliśmy, jest bardzo zróżnicowany. Bowiem znajdziesz tu takie podkategorie jak:

Warto pamiętać, że wśród produktów z serii KAROLINA GALANTERIA znajdziesz wiele rodzajów pater oraz dekoracje do domu, dlatego mimo że kategoria nie jest bardzo rozbuchana, jeśli chodzi o ilość produktów, jest spójna. Możesz w niej szukać elementów nie tylko do kuchni czy jadalni, ale także do salonu czy pokoju, dzięki czemu nadajesz domowi nietypowego charakteru. Urządź się, jak chcesz, także z pomocą porcelany w całym Twoim wnętrzu.

Charakterystyka produktów z kategorii porcelany KAROLINA GALANTERIA

Wyjątkowa kategoria potrzebuje wyjątkowej oprawy. Stąd docenienie różnorodności, ale i jakości produktów tu oferowanych. Możesz ich używać w wieli miejscach swojego domu, a więc otaczać się pięknem nie tylko przy stole. Co ważne, wszystkie elementy wyposażenia są pięknie pakowane i mogą być pomysłem na niebanalny upominek.

Kluczem jest jednak zrozumienie, jak bardzo piękna porcelana może być przydatna. Można ją myć w zmywarce, jest trwała i dużo bardziej higieniczna niż szkło, którego struktura jest porowata. Dodatkowo można używać elementów wyposażenia kuchni w kuchence mikrofalowej. W ten sposób sprawiasz, że porcelana staje się najlepszym wyborem dla Twojego domu.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy w ramach tej kategorii dla każdego, kto szuka nie tylko piękna, ale i użyteczności. Zwróć więc swoją uwagę na różnorodność produktów z tej serii oraz na ich przeznaczenie, a także ciesz się szerokim wyborem. Jeśli jednak nie znalazłaś tutaj nic dla siebie, zajrzyj do innych kategorii w sklepie i wybierz to, co naprawdę Ci się spodoba. Zapraszamy na zakupy!

Poznaj Naszą linię porcelany Karolina skierowaną do własnej aranżacji. Galanteria stołowa Karolina to naczynia o wyjątkowym i ponadczasowym fasonie. Mnogość naczyń pozwala na bezproblemowe uzupełnienie każdej zastawa stołowej o wyjątkowe i nietuzinkowe naczynia z najlepszej porcelany.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL