Funkcjonalne tarki do warzyw i owoców, elegancja i funkcjonalność dla każdego

Przygotowanie surówki czy tradycyjnych placków ziemniaczanych nie musi być trudne i wymagać użycia siły, jak to bywało do tej pory. Odpowiednio ostre i przede wszystkim poręczne narzędzia pozwolą zetrzeć warzywa i owoce sprawnie i wygodnie. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości tarek, które odnajdują się i cieszą uznaniem w każdej kuchni. Ich trwałość i solidność zyskuje coraz więcej sympatyków.

Tarki, które musisz posiadać w swojej kuchni

Bez względu na to, czy prowadzić znaną i dużą restaurację, czy uwielbiasz przygotowywać potrawy w domu dla rodziny i przyjaciół, potrzebujesz narzędzi, które nigdy nie sprawią Ci zawodu. Tarki z naszej oferty to produkty trwałe i solidne, takie, które pozwolą wygodnie zetrzeć warzywa i owoce. W katalogu produktów znajdują się:

 • tarki do kratkowania

 • tarki porcelanowe do jabłek

 • tarki stalowe 4-boczne lub 6-stronne

 • tarki do gałki muszkatołowej

 • tarki nierdzewne

 • tarki rozdrabniające do czosnku

 • młynki

 • tarki uniwersalne

 • tarki do cytrusów.

Proponowane produkty odznaczają się nie tylko praktycznością, ale również walorami estetycznymi. Stal nierdzewna to materiał równie piękny, co trwały i solidny.

Oferujemy:

 • Szeroki wybór produktów uniwersalnych i o specjalnym przeznaczeniu – tarki dostępne w naszej ofercie pomogą Ci przygotować wyśmienite potrawy. Z nimi zetrzesz marchew, jabłka, ser żółty i czosnek bez większego wysiłku i jakiegokolwiek problemu.

 • Wysoką jakość zagwarantowaną przez współpracę z najlepszymi i najpopularniejszymi markami dostarczającymi produkty do jadalni i kuchni. Proponowane tarki są odporne na zarysowania i uszkodzenia, a do tego łatwe w utrzymaniu czystości.

 • Kompleksową obsługę – od 2007 roku świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by zamówienia docierały do naszych Klientów bezpiecznie i na czas. Szybka realizacja zleceń to jedna z naszych największych zalet. Nasze doświadczenie wykorzystujemy, by dostosowywać ofertę do oczekiwań naszych Klientów oraz znajdować dla nich najlepsze rozwiązania.

Coraz więcej osób zaczyna dbać o swoją dietę wzbogacając ją o duże ilości warzyw. Praca z nimi zajmuje trochę czasu, warto więc ułatwić sobie życie zaopatrując się w praktyczne tarki i szatkownice, które szybko i w prosty sposób zmierzą się z warzywami, dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Istnieje wiele tarek na rynku, jednak w naszym sklepie odnajdziesz pożyteczne ich rozwiązania, np. miska z szatkownicą, pozostawiająca blat kuchenny w całkowitym porządku, tarka bębenkowa, wykonująca całą robotę za nas, a nawet szatkownica do warzyw i owoców, przydająca się również wtedy, gdy warzywa są miękkie. Zajrzyj do naszej oferty, a gama naszych tarek na pewno Cię zaskoczy.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL