Fiskars - 365 lat Wzornictwa Użytkowego

Jedna z najbardziej znanych firm, która zajmuje się produkcją noży kuchennych i innych przyborów. Teraz w naszym sklepie możesz znaleźć mnóstwo różnych rodzajów produktów, które pozwolą Ci lepiej, szybciej i sprawniej gotować i sprawią, że tępe i niefunkcjonalne noże odejdą do lamusa. Sprawdź wszystkie produkty z tej kategorii!

Materiał ma znaczenie

Wydaje się, że wszystkie noże i inne elementy kuchenne wykonane są z tego samego materiału, ale to nieprawda. Ważne jest, by używać tylko dobrych produktów w kuchni, także podczas przygotowywania jedzenia. To oznacza, że stal musi być naprawdę dobrej klasy, by móc ją łatwo ostrzyć i długo korzystać. Takie są produkty firmy FISKARS, które znajdziesz w naszym asortymencie. Dodatkowo warto docenić uchwyty, które w każdym nożu i innych przedmiotach ułatwiają pracę w kuchni.

Kolorystyka to ważny element

Jednak tworząc coś wyjątkowego, nie można zapominać o pięknym designie. A chodzi tu między innymi o kolorystyce, jaką przyjęła firma FISKARS. Najczęściej oglądamy tu produkty w połączenie koloru czarnego z pomarańczowym, ale nie zawsze. To sprawia, że nie są to nudne przybory kuchenne, które chowa się w szafie i wyciąga tylko, gdy się ich potrzebuje. Mogą z powodzeniem stać na wierzchu, bowiem swoim wykonaniem sprawiają, że kuchnia staje się piękniejszym miejscem.

Co dokładnie oferujemy z produktów FISKARS?

W naszym asortymencie znajdziesz o wiele więcej niż tylko noże. To różne przydatne przedmioty, przybory kuchenne, których możesz używać do ułatwiania sobie codziennej pracy. Podstawowy podział tej kategorii zakłada kilka podkategorii:

  • Edge, w której znajdują się noże o niezwykle smukłej linii i eleganckim wyglądzie.

  • Functional Form, w której możesz wybrać liczne dodatki kuchenne, szpatułki, skrobaczki, ale także noże z klasycznej serii FISKARS.

  • Kitchen Smart to produkty nieco inne, odbiegające wyglądem czy zastosowaniem od normalnych rozwiązań.

Warto sprawdzić każdy rodzaj produktów tego. Jeśli jednak szukasz innych obieraków i obieraczek, możesz przejrzeć także pozostałe produkty z tej serii, by wiedzieć, które są dla Ciebie odpowiednie. Niemniej pamiętaj, że wszystkie produkty z tej serii to najwyższa jakość i symbol profesjonalizmu.

Jakie są produkty tej marki?

Znana i bardzo lubiana, ale nie tylko dlatego, że tworzy piękne przybory kuchenne, ale także ze względu na to, że jej nazwa to symbol jakości. Szukając przyborów, możesz zajrzeć do kategorii je zbierającej, gdzie znajdziesz także wiele innych przedmiotów Ci potrzebnych. Ale pamiętaj, że w kuchni idealnie sprawdzą się produkty FISKARS. Dzięki temu, że są wykonany z dobrych i trwałych materiałów, możesz mieć pewność, że przez wiele lat będę u Ciebie służyły.

Sprawdź sama!

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi przedmiotami, jakie znajdują się w tej kategorii. Szeroka gama produktów sprawia, że możesz z łatwością znaleźć dla siebie przybory kuchenne i noże, których akurat potrzebujesz. Pamiętaj, że dobre gotowanie zaczyna się od przygotowania kuchni i narzędzi. Dlatego nie czekaj i sprawdź je wszystkie. Zapraszamy!

Fiskars to jedna z przodujących marek znana z funkcjonalnych, przyjaznych, a jednocześnie innowacyjnych narzędzi ręcznych i artykułów codziennego użytku. Produkty Fiskars sprawiają, że wykonywanie wszelkich domowych i ogrodniczych czynności staje się prawdziwą przyjemnością.

Założona w 1649 roku firma Fiskars jest najstarszym, działającym nieprzerwanie, przedsiębiorstwem w Finlandii. Już od 365 lat, czyli od początku swojej działalności, zajmuje się wytwarzaniem narzędzi i obróbką stali. Korzenie firmy znajdują się w wiosce Fiskars, malowniczym centrum sztuki i wzornictwa, gdzie nowoczesna estetyka łączy się ze starą tradycją rękodzielniczą. W 1967 roku Fiskars rozpoczął produkcję pierwszych na świecie nożyczek z plastikowymi rączkami, których sprzedano do dnia dzisiejszego ponad miliard sztuk. Ostrza Fiskars z pomarańczowymi rączkami stały się symbolem i marką numer 1 wśród nożyczek na całym świecie.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL