Ekskluzywna porcelana stołowa sygnowana logo Karolina Aloha

Doskonała porcelana może być ozdobą każdego domu, dlatego warto zwrócić uwagę na piękno i jakość, jaką niesie za sobą firma Karolina. To porcelana najwyższych lotów, a wiemy to, bowiem regularnie przygotowujemy kontrole jakości naszych produktów. Chcemy mieć pewność, że nasi Klienci otrzymują to, co najlepsze. I tu takową mamy.

Wyjątkowa porcelana jako baza

Zaczyna się od materiału, a ten tutaj jest wykonany z idealnie zmieszanych kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej. Potem wypalanie w piecu o temperaturze przynajmniej 1280 stopni Celsjusza, by nadać szkliwienia i gotowe. Powstaje porcelana trwała, nieniszcząca się łatwo, ładna, a przy tym odporna na uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że jest chętnie wykorzystywana w różnych kuchniach świata. Może być także w Twoim domu.

Przepiękny design

W Karolinie dbają o jakość projektu i każdy element tworzenia kolejnych naczyń czy ozdób. Dlatego seria KAROLINA ALOHA nie jest wyjątkiem pod tym względem, dzięki czemu jest wyjątkowa. Bardzo podobna do zestawu AMELIA, jednak nieco inna, biała, choć nie śnieżnobiała, z wyraźnymi falami stanowiącymi deseń, którego nie da się podrobić. Kształty są obłe, nie ma tu dekorów czy innych kolorów, co sprawia, że naczynia są naturalne. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, wybierz serwisy z innej kategorii.

Czego spodziewać się po serii KAROLINA ALOHA?

Aloha w tym znaczeniu odwołuje się do fal, jakie w okolicach Hawajów można zaobserwować. Tutaj masz je wyraźnie na wszystkich elementach zestawu naczyń serii KAROLINA ALOHA. Poznaj je dokładnie, bowiem wśród nich jest wiele przydatnych produktów. Seria ta to serwisy kawowe. Jeśli te wydadzą Ci się zbyt stonowane, poszukaj innych w naszym sklepie. Możesz także szukać innych, takich jak herbaciane czy dziecięce.

W jednym serwisie marki Karolina z tej serii, którą widzisz powyżej, możesz znaleźć takie naczynia jak:

Warto podkreślić, że są to produkty najwyższej klasy, bardzo eleganckie, a przede wszystkim wszystkie utrzymane w jednej stylistyce, dzięki czemu wiesz, jakie elementy pochodzą z tej samej serii. Wygląda to doskonale na stole.

A jakie są naczynia z serii ALOHA?

Warto zwracać uwagę na jakość, co sprawia, że doskonale wiesz, że są to naczynia trudno się tłukące, które dodatkowo możesz myć w zmywarce oraz wkładać do mikrofali. To sprawia, że ich używanie staje się prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze nawet po najbardziej wystawnych kolacjach zakończonych jedzeniem deseru i piciem kawy lub herbaty.

Pamiętaj także o tym, że cały serwis jest pięknie pakowany, a to sprawia, że możesz go nie tylko wykorzystywać we własnym domu w jadalni, podając gościom na komunii czy innych uroczystościach rodzinnych lub podczas świąt Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy, ale także podarować komuś w prezencie.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy w ramach tej kategorii dla każdego miłośnika stolików kawowych i nie tylko. Zwróć uwagę na różnorodność produktów oraz ich przeznaczenie i ciesz się szerokim wyborem serwisów do kawy. Jeśli jednak nie znalazłaś tutaj nic dla siebie lub asortyment okazał się zbyt mały, kupuj w naszym sklepie to, co naprawdę Ci się spodoba!

Zainwestuj w wyjątkową porcelanę stołową Karolina Aloha. W zestawie widać bardzo zbieżne podobieństwo do kolekcji Amelia, z delikatnym motywem ozdobnym w formie delikatnego reliefu. Piękno serwisu podkreśla z całą stanowczością delikatne zabarwienie porcelany w kolorze écru.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL