Dzbanki i imbryki z porcelany– wyjątkowa porcelana stołowa

Kawa to często nie tylko aromatyczny i smaczny napój, ale główny element codziennego rytuału, który pozwala rozpocząć dzień pełnym energii lub zrelaksować się po pracy, usiąść w wygodnym fotelu i delektować się swoim ulubionym napojem. Zarówno zaparzenie kawy, jak i przyrządzenie jej z dodatkami wymaga odpowiednich narzędzi, które wpłyną na celebrację tej wspaniałej chwili.

Kawa, której smaku nie zapomnisz

Do przygotowania idealnej w smaku kawy potrzeba nie tylko samej królowej tego rytuału, ale również odpowiednich naczyń. Zapraszając gości, czy też spożywając ją w pojedynkę warto przygotować swoją zastawę i uzupełnić ją w produkty, które znajdziesz w tej kategorii:

  • imbryk – który pozwoli na przygotowanie większej ilości kawowego napoju i jednocześnie ochroni go przed zbyt szybkim wystygnięciem lub

  • czajnik – ma nieco mniejszą pojemność, dlatego idealnie sprawdzi się podczas popołudni spędzonych w mniejszym gronie

  • dzbanek na mleko lub śmietankę – czymże byłaby kawa bez zabielenia. Każdy doskonale wie, jak jej smak podnosi swoją wartość po dodaniu któregoś z tych składników.

Nasze produkty znajdują zastosowanie:

  • W domowych salonach, na tarasach i w kuchniach – wszędzie tam, gdzie liczy się smak dobrej kawy połączony z wygodnymi i estetycznymi naczyniami, które będą towarzyszyć podczas jej serwowania.

  • W restauracjach – do których goście przychodzą  nie tyko po to, by zjeść pyszny obiad lub kolację, ale też zakończyć posiłek słodkim deserem, który zaserwowany będzie z aromatyczną kawą.

  • W kawiarniach – w których kompozycja smaku kawy i naczyń, w których jest podawana musi współgrać na najwyższym poziomie.

Możesz oczekiwać:

  • Niezawodności – w ofercie posiadamy imbryki pochodzące od znanych i cenionych producentów – Tescoma, Chodzież, Ćmielów.

  • Estetyki – stawiamy na połączenie jakości i piękna, dlatego nasze imbryki i dzbanki zachwycają wyglądem i zaskakują solidnością.

  • Szerokiego wyboru – posiadamy czajniki, imbryki i dzbanki o różnej pojemności oraz różnym stylu.

Aromatyczna kawa czy też pyszna herbata parzona jako cudowna mieszanka ziół wymaga odpowiednich naczyń. W ofercie posiadamy porcelanowe dzbanki i imbryki, dzięki którym, czas spędzony przy cudownej kawie w gronie przyjaciół będzie niezapomnianą chwilą. Skomponuj także swój ekskluzywny serwis kawowy czy tez porcelanowy zestaw do herbaty na miarę swoich oczekiwań.

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMBITION
AMEFA
BIOL
BERLINGER HAUS
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DUO
DURALEX
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
GIPFEL
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KORKMAZ
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LAV
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
VERONI
WAZA