Cukiernica porcelanowa - podstawowy element zastawy stołowej

Cukiernice królują na naszych stołach od wielu lat. Ich funkcjonalność i estetyka przeplatają się, dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty, których design i wygoda zachwycają. Kompletując zastawę stołową warto pamiętać o tych dwóch cechach. Dzięki nim cukiernica będzie wyglądać, jakby należała do kompletu, a goście wygodnie osłodzą ulubiony napój.

Owocna współpraca

W naszym sklepie oferujemy cukiernice pochodzące od najlepszych producentów. Marki, takie jak Chodzież, Ćmielów, Giardino czy Berghoff znane są z wykorzystania najwyższej jakości materiałów i najnowszych technologii, które pozwalają uzyskać produkt o dużej trwałości i odporności. Dzięki temu cukiernice porcelanowe mogą być myte w zmywarce bez ryzyka utraty walorów estetycznych.

Szeroka oferta sklepu

  • Wśród propozycji znajdują się cukiernice o różnym designie, zarówno gładkie, o nowoczesnej formie, jak i bardziej klasyczne, ze złotymi i srebrnymi zdobieniami lub tłoczeniami, które doskonale odnajdą się we wnętrzach tradycyjnych lub na stołach podczas ważnych uroczystości.

  • W ofercie przeważają cukiernice porcelanowe odznaczające się trwałością i solidnością, ale również cukiernice szklane i stalowe. Wiele modeli posiada otwór na łyżeczkę lub dostępne są w komplecie z łyżeczką. Proponujemy również zestawy cukiernicy i mlecznika na podstawce.

  • Proponujemy duży wybór wzorów i motywów – choć w ofercie przeważają cukiernice białe i gładkie, to wiele produktów posiada estetyczne zdobienia w postaci kwiatów, reliefów lub złotych i srebrnych pasków. Wszystko po to, by można było dopasować styl i design cukiernicy do zastawy kawowej lub kawowo-obiadowej.

Walory estetyczne na pierwszym miejscu?

Kompletując zastawę stołową bierzemy pod uwagę kilka ważnych cech. Oprócz funkcjonalności, wygody i komfortu podczas korzystania z naczyń, niezwykle ważna jest estetyka produktów. Dzięki niej aranżacja stoły ma odpowiednio ukierunkowany styl, może prezentować się dostojnie i elegancko lub też całkowicie designersko.

Potrzebujesz wyposażenia do swojej restauracji, czy też szukasz dodatkowych elementów porcelanowych naczyń. Porcelanowe cukiernice, talerze czy też półmiski pozwolą na dowolne skomponowanie kolekcji zastawy porcelanowej. Pełne serie porcelany do gastronomii takich firm jak ZPS Karolina czy też Porcelana Ćmielów dostępne w atrakcyjnych cenach naszego sklepu internetowego.

 

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL