Ćmielów Yvonne - Nowoczesny komplet porcelany jako przykład zestawu na praktyczny prezent

Porcelana jest jednym z najpiękniejszych materiałów, jeśli mówimy o serwisach i zastawach stołowych. Bardzo ładnie, lekko i naturalnie wygląda seria ĆMIELÓW YVONNE, która jest dedykowana przede wszystkim osobom, które cenią sobie elegancję, ale i praktykę i są przywiązane do utartych schematów, które zawsze się sprawdzają.

Materiał i projekt

Idealnie komponuje się tu sposób wykonania z projektem. Okazuje się bowiem, że w tej serii, którą możesz zamówić z tej kategorii, mamy klasyczne rozwiązania. Nie ma tu zbyt wielu ornamentów, forma jest bardzo okrągła bez żadnych linii i frezów. To dość naturalne i lekkie. Pasuje do wszystkiego i jest wytrzymałe. Porcelana jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Zabawa kolorami

Dodatkowo widać w niej praktykę, bowiem w tej serii można ją dopasować do wielu styli w jadalni czy kuchni. Ubarwi stół, ale nie wyróżni go zanadto, dlatego będzie ceniony przez niemalże każdego. Praktyczne i funkcjonalne, ładne i przemyślane. Seria, którą oferujemy w tej kategorii jest przeznaczona dla każdego. Warto, byś zastanowiła się, czy nie potrzebujesz właśnie tego.

Serwis, bulionówki i inne

Wybierając jeden z produktów dostępnych w ramach tej kategorii, możesz cieszyć się wieloma różnymi produktami. Nie musisz kupować całej zastawy stołowej, seria ĆMIELÓW YVONNE pozwoli Ci na zakup zastawy na sztuki, między innymi spodków czy filiżanek. To bardzo wygodne. Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów na sztuki, wejdź na stronę główną i poszukaj odpowiedniej zakładki.

W ramach tej kategorii znajdziesz także serwisy do jadalni. Są tu między innymi:

  • Serwisy kawowe,

  • Serwisy herbaciane,

  • Serwisy obiadowe,

  • Serwisy obiadowo-kawowe.

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od serwisu i jak wiele elementów powinien mieć. W tej serii znajdziesz wiele możliwości dlatego warto, byś sprawdziła dokładnie wszystkie elementy, jakie zawierają. Nie znalazłaś serwisu, który Cię interesuje? Chcesz kupić coś dla swojego dziecka? Sprawdź nasze serwisy dla dzieci!

Doskonałe produkty

Jakość, sposób wykonania oraz design są tu wyjątkowe. Dlatego wszystkie produkty, niezależnie od tego, który serwis z serii ĆMIELÓW YVONNE wybierzesz, będą doskonale pasowały do Twojej jadalni. To bardzo uniwersalny asortyment, który sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Możesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka, uroczystości takie jak komunia czy chrzest oraz świąteczną kolację czy wielkanocne śniadanie. W każdym z tych momentów produkty z tej kategorii będą doskonale się sprawdzały i sprawią, że Twój stół będzie imponował wyglądem.

Sprawdź każdą opcję!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do wyboru odpowiedniego zestawu lub osobnego produktu. Ważne, byś przejrzała wszystkie, które tu oferujemy, bowiem możesz znaleźć wiele takich, które przydadzą się w Twojej jadalni. Dlatego zwróć uwagę na ich różnorodność i wybierz takie zdobienie, które będzie podobało się Ci najbardziej i wpasuje się w styl Twojego domu. Czasem warto postawić na sprawdzone rozwiązanie i cieszyć się z doskonałej, ćmielowskiej porcelany.

Pękate imbryki, sosjerki i wazy to element rozpoznawczy Yvonne. Ten kulisty, charakterystyczny dla fasonu kształt z powodzeniem zachęci wszystkich pragnących posiadać praktyczny, urokliwy w swej formie zestaw nie tylko na szczególne okazje. Yvonne - autor projektu R. Szlachetka i M. Woliński

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL