Ćmielów Vega - Fantastyczna porcelana o smukłych kształtach i estetycznym wyglądzie

Inna niż wszystkie, niebanalna, z nietypowym frezem – tak wygląda seria ĆMIELÓW VEGA, która jest dostępna w naszym asortymencie w tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, które są utrzymane w tej niezwykłej stylistyce nowoczesnej i intrygującej. Z pewnością jest z czego wybierać.

Nie tylko porcelana

Doskonale widać, że jakość materiału, czyli połączenia kwarcu, skalenia i glinki kaolinowej, ma tu największe znaczenie. Nie byłoby tak nowatorskiego designu bez doskonałej jakości porcelany z Ćmielowa. To materiał wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i często możliwy do mycia w zmywarce, co jest bardzo funkcjonalne. Wykonanie jest wyjątkowe i bardzo dokładne, stąd mogły powstać te produkty, które tu oferujemy.

Delikatność i czystość

Kolorystyka jest utrzymana w tej samej konwencji, co większość produktów z Ćmielowa. Seria VEGA nie jest inna i nie wyróżnia się kolorem. To biel, ale bardzo delikatna i gładka. Nie ma tu zaokrągleń, kresek i linii. Jest jeden, dość głęboki frez, który intryguje. Wygląda trochę jak przesunięcie się maszyny, błąd, w którym każdy centymetr widać jak na dłoni. Nie ma tu nic synchronicznego. Jest za to piękno.

Bogate wyposażenie kuchni i jadalni

Jakość jest jednak doskonała, a pomyłki w tym nie ma. Głównie w tej serii możesz znaleźć serwisy. Są wśród nich:

Ich skład to przede wszystkim talerze, talerzyki, głębokie talerze do zupy czy półmiski oraz filiżanki ze spodkami i imbryk. Wszystko bardzo gustowne i jednolite. Brak tu kolorów, które burzyłyby wygląd. Z jednej strony dominuje więc modernizm, a z drugiej minimalizm. Lubisz takie połączenia?

Jednak to nie wszystko, co można znaleźć w całym zestawie serii ĆMIELÓW VEGA. Znajdziesz tu także naczynia do serwowania, a konkretnie osobno możliwe do kupienia wazy. Są one utrzymane w tym samym stylu, jednak mogą z powodzeniem spełniać rolę dodatku do innych zastaw ćmielowskiego producenta. Po inne naczynia do serwowania sięgniesz na naszej stronie głównej.

Jak skorzystasz z produktów z tej kategorii?

Przede wszystkim są to serwisy, a więc ugościsz nimi najbliższych, zorganizujesz ważne wydarzenie rodzinne oraz przygotujesz wykwitną kolację świąteczną. Jednocześnie możesz korzystać z nich na co dzień, bowiem nowoczesne formy, grubość ścianek oraz sam design sprawiają, że nie są to serwisy bardzo ozdobne, a więc pasują nie tylko na niedzielny obiad w gronie rodzinnym, ale także jako codzienna zastawa stołowa.

Możesz także korzystać z waz osobno, dzięki temu zyskasz niezwykłe produkty, które sprawią, że kuchnia stanie się mniej sztampowa i bardziej ekstrawagancka. Ten styl, który zaproponowali projektanci z Ćmielowa, sprawdza się doskonale nie tylko w nowoczesnych kuchniach i przy nowoczesnych daniach.

Sprawdź wszystkie produkty

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, jaką przygotowaliśmy w tej kategorii oraz w innych z naszego sklepu. Warto sprawdzić, z jakich dokładnie elementów składają się poszczególne serwisy oraz co jeszcze możesz otrzymać, wybierając produkty z serii ĆMIELÓW VEGA. Zachęcamy do dobrych zakupów!

Vega to powrót do estetyki przełomu lat 60. i 70. To florystyczna smukłość i harmonia kształtów zatrzymana i utrwalona w porcelanie. Linie dzbanków i filiżanek przywodzą na myśl łodygę kwiatów. Delikatne formy Vegi w klasycznym wydaniu, z ręcznie podkreślonymi platyną lub złotem reliefami inspirują do efektownych i eleganckich aranżacji stołu. Fason Vega - autor projektu M. Woliński
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL