Ćmielów Quebec - Awangardowy serwis obiadowy ożywi każdą stołową kompozycję

Osoby, które szukają wyszukanych, ekstrawaganckich i niepowtarzalnych projektów, nie znajdą tu niczego, co może ich zainteresować. Warto wówczas zmienić optykę i docenić prostotę, klasę i piękno zamknięte w formie klasycznej, niezaskakującej, ale zawsze robiącej wielkie wrażenie. Taka jest ta seria porcelany ćmielowskiej.

Doskonała kolorystyka i design

Warto docenić twórczość artystów porcelany, którzy zajęli się projektowaniem serii ĆMIELÓW QUEBEC, która jest jedną z najprostszych w formie, ale i najwięcej mówiących. W ramach tej kategorii możesz znaleźć między innymi elegancję, klasę oraz szyk, którego nie trzeba podbijać wyraźnie zmienionymi kształtami czy ornamentami. Dominuje biel, która jest tylko delikatnie podkreślana liniami złota, srebra. Jest też jednak nieco bardziej otwarty na sztukę serwis.

Idealne materiały

Jednak nie tylko to musi zachwycać przy przeglądaniu produktów z tej kategorii. To także sama porcelana, ćmielowska perfekcja, która nie niszczy się, nie ściera i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz trwała. To doskonały produkt do każdej kuchni i jadalni, niezależnie od stylu, który się wybierze. Warto pamiętać, że nie zaleca się ich mycia w zmywarce.

Jaki rodzaj naczyń pojawia się w serwisach ĆMIELÓW QUEBEC?

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz, jednak nie da się ukryć, że w ramach tej kategorii proponujemy doskonałe produkty oraz idealnie przygotowane serwisy, które są pełne wielu naczyń przydatnych na co dzień w kuchni i jadalni. Znajdziesz tu serwisy wyłącznie obiadowo-kawowe, które są najbardziej praktyczne i mają najwięcej potrzebnych elementów, ale za to najmniej tych, które uznaje się za zbędne.

W jednym zestawie możesz znaleźć:

To kompletny zestaw, który doceni każdy, kto organizuje proszoną herbatkę czy wyjątkową uroczystość rodzinną na sześć lub dwanaście osób. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz odwiedzić zakładkę, gdzie nasz asortyment prezentuje Ci dodatkowe możliwości.

Różnorodnie, ale z klasą

Warto nadmienić, że większość z serwisów, które prezentujemy w tej kategorii, jest dość klasycznych, dzięki czemu nie muszą być wyciągane z szafy tylko w momencie gdy organizujesz chrzciny czy komunię lub wesele. Sprawdzą się podczas nich doskonale, ale także jako zastawa stołowa pod zwykły, niedzielny obiad, by ubarwić Twoją jadalnię i podkreślić piękno potraw.

W ramach tej kategorii oferujemy różne serwisy z serii ĆMIELÓW QUEBEC, które mają różne podserie. Główna to tzw. PLATYNOWA LINIA, która podkreśla wygląd naczyń tylko drobną linią wokół rantów. Jest to dość często spotykane wśród porcelanowych naczyń. Nieco inna jest linia zdobiona, która w prostej, białej formie talerzy czy filiżanek bez frezów znalazła miejsce na zdobiony, czarny kwiat.

Sprawdź co wybrać

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, który znajduje się w tej kategorii oraz w innych, między innymi wśród naczyń do kuchni wykorzystywanych do pieczenia. Sprawdź u nas i ciesz się doskonałym wyposażeniem podczas gotowania. Zachęcamy jednak do znalezienia swojego serwisu z serii ĆMIELÓW QUEBEC, by zaskoczyć gości prostotą i klasą.

Quebec to wynik poszukiwań świeżego i niebanalnego zestawu o nowoczesnym kształcie naczyń współgrających z łagodną linią talerzy. Kolorowe dekoracje stworzono z myślą o ludziach, którzy wybierają oryginalne rozwiązania i nie boją się eksperymentować. Quebec – autor projektu M. Woliński

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL