Ćmielów Pułaski - Porcelana obiadowa i kawowa, która podkreśla radość spędzonych chwil

Niebanalna, bardzo charakterystyczna i przyjazna seria porcelanowych zastaw i naczyń sprawi, że Twoja jadalnia będzie jeszcze piękniejsza. Warto, byś poszukała ulubionych produktów w tej kategorii, bowiem seria ĆMIELÓW PUŁASKI ma za sobą prawdziwą historię oraz doskonałe wykonanie.

Wysokiej klasy materiały serwisów i zastawy

Docenić trzeba jednak nie tylko inspiracje designerów tworzących tę serię, ale także sam materiał, czyli porcelanę. Jest trwała, wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, można ją myć w zmywarce i nic się złego nie stanie. Jest także z powodzeniem wykorzystywana w mikrofalówce, a to oznacza, że obok piękna, dostarcza także funkcjonalnych i wygodnych rozwiązań.

Elegancja zamknięta w zdobnej formie

Doskonale wygląda przede wszystkim poprzez formę i kształty. To serwisy dość klasyczne, okrągłe, z małą ilością zdobień czy frezów wynikających z ingerencji producenta, ale już wykończenie, czyli dodatki kolorystyczne i malowanie mogą sprawić, że wiele osób zakocha się w tego rodzaju naczyniach. Jest tu wiele możliwości i wiele zdobień, w zależności od podserii, co sprawia, że oferowane tu serwisy są naprawdę niezwykłe.

Co znajdziesz w tej kategorii?

Warto zwrócić uwagę na różnorodność naczyń, które oferujemy. Seria ĆMIELÓW PUŁASKI jest jedną z bardziej eleganckich, inspirowana historią Polski – jej wykwintnością i powagą. Stąd liczne zdobienia i niezwykłe wzory, ale także całe serwisy, takie jak:

Wśród wielu produktów możesz także znaleźć między innymi naczynia do serwowania. Tutaj są to tylko miseczki i salaterki, ale w tej kategorii, którą znajdziesz na naszej stronie, możesz poszukać także innych naczyń z tego zakresu. Wśród produktów, które tu oferujemy znajdują się także elementy zastawy sprzedawane na sztuki, co jest dużym plusem, na przykład, gdy zbijesz jeden z elementów. Warto ich poszukać i sprawdzić cały nasz asortyment.

Różnorodność i kunszt wykonania

Serwisy i naczynia z serii ĆMIELÓW PUŁASKI są przeznaczone raczej do użytku świątecznego. Zdobienia doskonale nadają się na ważne uroczystości rodzinne, takie jak wesela czy chrzciny. To także idealny komplet używany podczas świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Dzięki temu podkreślisz piękne przybranie stołu i sprawisz, że jadalnia i kuchnia będą wyglądały jeszcze piękniej.

Warto także powiedzieć o różnych podseriach ćmielowskiej porcelany z serii PUŁASKI. Są to między innymi seria HERA w różnych kolorach czy seria klasyczna. Mamy tu także wyjątkową, że złotymi elementami, serię PREZYDENCKĄ. Każda z nich wyróżnia się czymś innym, innym zdobieniem, choć ogólny sznyt pozostaje bez zmian. Która przypadnie Ci do gustu?

Odkryj wszystkie produkty!

Zapraszamy do szukania swoich rozwiązań oraz do znalezienia ulubionego serwisu w ramach tej kategorii. Nasza oferta jest cały czas poszerzana, dlatego niewykluczone, że znajdziesz tu coraz to nowe naczynia z porcelany. Warto szukać czegoś do swojej kuchni w całym naszym asortymencie, do czego serdecznie zachęcamy.

Zainspirowany kubistycznymi kształtami projekt R. Szlachetki łączy w sobie eleganckie wzornictwo z wygodą użytkowania. To uniwersalna kolekcja, która sprawdzi się nie tylko podczas specjalnej okazji, ale także w czasie celebrowania codziennych, rodzinnych spotkań przy stole. Zawsze podkreśla radość ze wspólnie spędzonych chwil. Dostępny w klasycznych zestawach 12 osobowych, jak również w zestawach herbacianych i kawowych dla 6 osób. Możliwość mycia w zmywarce przy użyciu łagodnych środków.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL