Ćmielów Lwów - Klasyczne porcelanowe serwisy obiadowe i kawowe o geometrycznej strukturze

Wyjątkowe połączenie materiału szlachetnego, delikatnego i lekkiego, czyli połączenia glinki kaolinowej, skalenia oraz kwarcu z historią. Tradycja piękna wschodu Rzeczypospolitej oraz niezwykła dokładność wykonania pokazują się w zupełnie innym świetle dla amatorek ćmielowskiej porcelany. Czy i Ty nią jesteś?

Materiał, w którym można się zakochać

Wiadomo, że porcelana to niezwykła i wyjątkowa materia, z której wychodzą zastawy stołowe, serwisy i dekoracje tak niezwykłe i niepowtarzalne, że trudno jest je dokładnie nazwać. Trzeba je oglądać. Takie produkty przedstawiamy w tej ofercie, gdzie znajdziesz zebrane ze sobą, porcelanowe serwisy z serii ĆMIELÓW LWÓW. To unikatowa seria bazująca na wschodnim charakterze.

Biały kolor, ostre rysy

Widać to nie tylko w designie, ale klasyką w całym ujęciu jest tu biel. Z jednej strony są to serwisy bardzo kunsztowne, wyróżniające się poprzez kwadraturę i brak okrągłych form, a z drugiej jest w nich coś pięknego, zawartego w tej prostocie wykonania. Całość dopełniają jeszcze dodatki, czyli różne podserie z niejednym kolorem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Jaki rodzaj naczyń znajduje się w serwisach ĆMIELÓW LWÓW?

Warto zwrócić uwagę, że ta seria to jedynie serwisy. Jeśli ktoś jest zainteresowany np. porcelanowymi formami do pieczenia, może odwiedzić inne zakładki i przekonać się, że w naszym asortymencie znajdzie wszystko. Tymczasem w serii ĆMIELÓW LWÓW jest miejsce na serwisy, które składają się z różnych elementów.

Są tu serwisy typowo kawowe, w których znajdują się:

Ale są także serwisy typowo obiadowe w tej serii, gdzie znaleźć można między innymi:

  • Talerze obiadowe głębokie i duże,

  • Talerze deserowe,

  • Półmiski,

  • Wazę,

  • Sosjerki i wiele innych.

Warto więc dopasować rozwiązanie dla siebie, a jeśli nie znajdujesz tu nic, co mogłoby Cię zadowolić, warto także poszukać np. serwisów typowo herbacianych. Znajdź coś dla siebie w naszym asortymencie.

Jakie są naczynia z serii LWÓW?

Wśród serwisów, które znajdziesz w tej kategorii, są różne podserie, które wyróżniają się przede wszystkim kolorystyką. Wszystkie elementy mają kwadratową formę i są dość mocno ciosane. W podserii BELLA otrzymujesz proste i nienachalne kształty, które są białe, ale nie muszą być wykorzystywane tylko na specjalne okazje. To serwis na co dzień.

Z kolei podseria LEONIA czy NELL znajdują się produkty z kolorystycznymi wstawkami, które jakby podkreślały boki każdego z produktów. To linie, wciąż subtelne, ale wprowadzające coś więcej w wygląd tych serii. To sprawia, że możesz je używać np. podczas świąt czy ważnych uroczystości rodzinnych.

Sprawdź wszystkie produkty!

W ramach tej kategorii oferujemy Ci wyjątkowe porcelanowe naczynia do jadalni i kuchni. Możesz skorzystać z nich na co dzień lub od święta, a więc otrzymujesz uniwersalną zastawę stołową. Warto, byś poszukała odpowiadającego Ci serwisu czy produktów i przeszukała cały asortyment w poszukiwaniu tego najlepszego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Powstały z inspiracji dawnym, popularnym w latach 30-tych serwisem o tej samej nazwie. Forma oparta na kwadracie zwieńczona wdzięcznym uchwytem w kształcie pąka róży, zachwyci swym urokiem niejednego wymagającego klienta. To przykład powrotu do najlepszych tradycji ćmielowskiej porcelany. Lwów- projekt ćmielowskiej pracowni wzorniczej
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL