Ćmielów Feston - Wyjątkowe komplety porcelanowe do aranżacji Twojego stołu

Bogato zdobione projekty wyróżniają produkty, które oferujemy w ramach tej kategorii. To zbiór niezwykłych porcelanowych naczyń, które należą do serii ĆMIELÓW FESTON, czyli jednej z najbardziej ekstrawaganckich, eleganckich i nietypowych z całej kolekcji ćmielowskiej porcelany. Postaw na polskie, dobre produkty i wyraź nimi siebie.

Idealne wykorzystanie materiałów

Nie ma wątpliwości, że oferujemy tylko to, co najlepsze, bowiem ćmielowska porcelana uchodzi za najznakomitszą w kraju. Jest symbolem jakości oraz niezawodności, co tylko potwierdza się podczas użytkowania, bowiem są to materiały wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, trwałe i znakomicie wykonane, dzięki czemu nie ma mowy o jakimkolwiek gorszym elemencie.

Biel i dodatki

W ofercie tej kategorii znajdują się serwisy i zastawy stołowe w kolorze białym, z ciekawymi liniami, licznymi zaobleniami oraz frezami, a jednocześnie z rożnymi rozwiązaniami dodatków kolorystycznych. To wszystko sprawia, że do jakości wykonania dociera także projekt i design, który jest czymś niezwykłym w tej serii.

Doskonałe na każdą okazję – szeroka gama produktów

Jak się okazuje, seria ĆMIELÓW FESTON jest jedną z najbardziej różnorodnych, choć ogólny styl widać po wszystkich podseriach tego producenta. Prezentowane w ramach tej kategorii produkty są więc różne, a wyróżnić wśród nich można choćby naczynia do serwowania takie jak wazy czy zastawę na sztuki. Tutaj są choćby bulionówki czy talerze obiadowe, ale jeśli szukasz czegoś więcej, sprawdź całą kategorię.

W tej serii znaleźć można także serwisy. Wśród nich są:

Brakuje tu serwisów herbacianych, a jeśli szukasz czegoś więcej na temat serwisów, wejdź i sprawdź wszystkie nasze propozycje. Warto jednak zobaczyć także te produkty, które przygotowaliśmy w ramach tej serii z Ćmielowa.

Gdzie wykorzystasz naczynia z serii ĆMIELÓW FESTON?

Warto podkreślić różnorodność naczyń i innych elementów serii, bowiem jest to wyjątkowo praktyczne. Całość możesz używać nie tylko podczas odświętnych uroczystości czy rodzinnych świąt, ale także podczas niedzielnych obiadów – w zależności od tego, którą podserię wybierzesz. To ozdoba Twojej jadalni i kuchni.

Do wyboru masz produkty z podserii KOBALTOWY, PURPUROWY, ZŁOTA LINIA czy PLATYNOWA LINIA. To naprawdę wiele możliwości i kolorystyka, która odzwierciedla Twoje oczekiwania do naczyń porcelanowych. Sprawdź, jak wyglądają talerzyki, filiżanki czy spodki w wersji kolorystycznej oraz minimalistycznej, z jedną linią w okolicach rantu.

Szykuj się na wiele okazji

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki przygotowaliśmy dla amatorów porcelany, ale także dla tych, którzy cenią sobie jakość, szczegółowość wykonania oraz bogate zdobienie wykonywane z doskonałą precyzją. Warto zajrzeć do każdej z naszych podkategorii i zagłębić się w wiele produktów z tej i nie tylko z tej serii ćmielowskiej porcelany. Zachęcamy do szukania swojego wymarzonego wzoru i służymy pomocą. Sprawdź, co tak naprawdę kryje się w tej kategorii.

Projekt z lat 70-tych inspirowany fasonem przedwojennym z sukcesem łączy szlachetną prostotę kształtu, wygodę w użytkowaniu oraz wysokie walory estetyczne. To kolejny przykład powrotu do najlepszych tradycji ćmielowskiej porcelany i potwierdzenie nieprzemijającej funkcjonalności i wartości porcelany klasycznej. Reprezentacyjny w codziennym użytku jak podczas uroczystych i wyjątkowych okazji. Fason Feston - autor projektu W. Potacki.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL