Ciekawa i funkcjonalna porcelana stołowa Giardino Gałązka Aroni GX161216 – Porcelana na długie lata

Interesująca, niezwykłą i nawet nieco intrygująca – taka jest gałązka aronii, którą umiejscowiono na większej części talerzyków, talerzy czy misek serii GIARDINO GX161216 o takiejż nazwie. To porcelana przepięknie zdobiona, bardzo szczegółowo wykonana i niebanalnie łącząca mocne akcenty zdobione z klasycznym kształtem i formą oraz sposobem wykonania.

Dotknij perfekcji porcelany

Cały proces produkcji zaczyna się od materiału, czyli połączenia glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia. Właściwe wypiekanie w powyżej 1280 stopni Celsjusza nadaje porcelanie szkliwionego połysku oraz sprawia, że staje się wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz trwała w użytkowaniu. Zawsze jednak może się zdarzyć, że któraś z filiżanek spadnie i potłucze się. Wówczas możesz ją odkupić.

Zachwyć się naturą

Bardzo przemyślanie połączono biel i kolor gałązki aronii. W taki sposób góra talerza czy boki naczyń stały się niejednolite, ciekawe i intrygujące. Harmonia została jednak zachowana, a pomaga w tym geometria, czy kwadratowe formy, brak frezów czy zdobień wzorniczych oraz zaoblenia na końcach. Wszystko to wpasowuje się w klasyczny wygląd, a gałązka malowana na każdym elemencie nieco przełamuje obraz i sprawia, że nie jest on nudny.

Co znajdziesz w tej kategorii?

Warto docenić różnorodność i szeroki wachlarz możliwości. Znajdują się tu bowiem różne serwisy dla wielu osób, począwszy od sześciu, a na dwudziestu czterech skończywszy, jednak zostały one podzielone na dwie podkategorie:

Możesz zatem z łatwością wybierać pomiędzy różnymi możliwościami, szukać pasującej Ci wersji i zdecydować, czy wolisz więcej elementów i mniej osób czy na odwrót. W każdym wypadku możesz liczyć na doskonałą jakość i piękne, dokładne, szczegółowe wykonanie każdego elementu. Wśród części kompletu znajdują się między innymi talerze głębokie do zupy, talerze obiadowe czy też waza, salaterka oraz cukiernica. Jest w czym wybierać – niezależnie od potrzeb.

Jakie są produkty z tej kategorii?

Warto podkreślić, że wybierając naczynia z serii GIARDINO GX161216 GAŁĄZKA ARONII, decydujesz się na wybór produktów dobrze wykonanych, które posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Są bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości, bowiem można je myć w zmywarce. Są także dobre do wykorzystania w kuchence mikrofalowej, co sprawia, że łatwiej się nimi posługujesz w kuchni.

Pamiętaj, że są to komplety wielofunkcyjne, to znaczy, że możesz je wykorzystać do zastawienia stołu w jadalni podczas uroczystości rodzinnej, np. komunii czy chrztu oraz w trakcie świąt, ale także używać na co dzień. Połączenie bieli z gałązką aronii jest tu uniwersalne.

Nie zapomnij o możliwościach!

Pamiętaj, że możesz samodzielnie przeszukać tę kategorię w poszukiwaniu takich zestawów i serwisów, które będą Ci najbardziej odpowiadały. Jeśli nie znajdziesz tu nic takiego, zobacz także inne serwisy w naszym sklepie i korzystaj z szerokiego asortymentu produktów wykonanych z doskonałej porcelany. Zapraszamy!

Nie masz pomysłu na aranżację zastawy stołowej, a może pilnie potrzebujesz praktyczny prezent? Porcelana Giardino Gałązka Aroni GX 161216 to strzał w dziesiątkę. Urocza i perfekcyjnie wykonana porcelana z dbałością o najmniejsze szczegóły zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem. Zachowując wysoką jakość przy niewygórowanej cenie jest to najlepszy wybór na każdy stół.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL