Chodzież Venus - Uroczy komplet naczyń na 12 osób do domowej kolekcji porcelany

Lekka i delikatna, wypalana jako szkliwiona, doskonale przygotowana, by być bardziej wytrzymałą i służyć Ci dłużej. Odkryj produkty, które przygotowaliśmy w tej kategorii i zachwyć się ich niewymuszonym pięknem i zadbaną jakością. Ta seria, CHODZIEŻ VENUS, jest bardzo różnorodna. Na różne nastroje domowników.

Nie nudź się z porcelaną

Doskonały materiał to podstawa wszystkich serii chodzieskiej porcelany. Jest ona przygotowywana w taki sposób, by być jak najmniej przepuszczalną, a do tego doskonale wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne. Jest to zatem zakup na wiele lat, który posłuży Ci wielokrotnie i na różne okazje. Odkryj jednak, że w jednej serii, możesz dostrzec wiele zmian.

Różnie wzory, jedna seria

Bowiem seria CHODZIEŻ VENUS ma różne odsłony. W niektórych projektanci zadbali o naturalność prostotę i jednolitą kolorystykę. W ten sposób powstała odmiana BIAŁA SKÓRA, w której liczą się drobne frezy i delikatne wzorki, a kolor jest biały. Odmiana BLACK&WHITE ma z kolei bogato malowane ranty, które przedstawiają czarne ciapki. Jeszcze inaczej ozdobiono odmianę QUADRO, gdzie na porcelanie pojawiają się drobne, wpisane w siebie kwadraty.

Co znajdziesz wśród różnych odmian VENUS?

A cały asortyment, który znajdziesz w tej kategorii, jest bardzo szeroki. Znajdują się w nim przede wszystkim serwisy, a wśród nich:

Jeśli interesują Cię także inne wzory serwisów kawowych, szukaj dalej i przekonaj się, że jest z czego wybierać. Także wśród produktów znajdziesz te, z tej kategorii, bowiem CHODZIEŻ VENUS oferuje niezwykły serwis kawowy. To także serwisy z innych podkategorii, byś mogła wybrać tak, jak lubisz.

Jednak nie tylko zastawy stołowe można znaleźć pośród produktów z oferty, którą tu prezentujemy. Znajdą się tu także różne naczynia do serwowania, między innymi takie jak wazy. Jeśli interesują Cię także inne naczynia, zajrzyj na stronę z naczyniami do serwowania.

Doskonała jakość i wyjątkowy design

Przez to, że w ramach całej serii możesz znaleźć różne wzory, wiesz doskonale, że dopasujesz je do odpowiedniej okazji. Typowo białe najlepiej sprawdzają się podczas uroczystych obiadów i wyjątkowych momentów. Zdobione i czarne, i w kwadraty mogą służyć także na co dzień, przy czym te kwadratowe są najmniej eleganckie, a do tego intrygujące. Jest także seria PLATYNOWA LINIA, która jest dość klasycznym rodzajem porcelany i może być stosowana uniwersalnie.

Warto podkreślić, że porcelana jest bardzo wygodna w użyciu. To materiał trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i bardzo wygodny w użytkowaniu. Dodatkowo jest to materiał, który można myć w zmywarce i nie martwić się o starcie zdobień oraz używać w mikrofalówce.

Zajrzyj do nas!

Jeśli szukasz serwisu czy zastawy stołowej, to doskonale trafiłaś. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki przygotowaliśmy w ramach tej kategorii. Znajdziesz tu wszystkie produkty z serii CHODZIEŻ VENUS, które występują w kilku odmianach. To sprawia, że z pewnością wybierzesz coś, co Cię zachwyci.

Ponadczasowa forma naczyń wgłębnych o delikatnych liniach uzupełniona klasycznymi, okrągłymi talerzami. Geometryzujące formy o kielichowym, delikatnym kształcie, uzupełnione czytelnymi dekoracjami roślinnymi doskonale wzbogacą rytm dnia codziennego. Fason Venus - projekt fasonu Zespół Ośrodka Wzornictwa.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL