Chodzież Rita - Prosta i funkcjonalna porcelana obiadowa przeznaczona do każdej jadalni

Elegancka, subtelna i praktyczna – taka jest zastawa CHODZIEŻ RITA. Jej delikatne, subtelne wzory komponują się z ogólnym wyglądem, dzięki czemu ten serwis można używać nie tylko podczas wyjątkowych uroczystości, ale także w trakcie codziennych, rodzinnych obiadów. Sprawdź, czy spodoba Ci się jej bezpretensjonalny styl.

Doskonała porcelana to podstawa

Jest to zestaw wyjątkowy, bowiem wykonany z idealnie połączonego kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej. Jest to porcelana doskonale przygotowana, wypalana w temperaturze przynajmniej 1280 stopni Celsjusza dla idealnego połysku i efektu szkliwienia. Ma niską nasiąkliwość oraz wysoką odporność na uderzeni mechaniczne, co sprawia, że jest bardzo ważnym elementem wystroju kuchni czy jadalni.

Biel i połysk

Porcelana w serii CHODZIEŻ RITA jest biała i błyszcząca. To klasyczne wzory, raczej proste, choć z zaobleniami, lekkimi łukami i charakterystycznymi kształtami. Jednak nie ma tu bogatych frezów czy zdobień po bokach talerzyków. Jedyną ozdobą, poza pięknem samej porcelany, jest delikatny, ciemnoniebieski wzór z kwiatem w roli głównej.

Co znajdziesz w zestawie?

Wszystkie serwisy obiadowo-kawowe, także ten z serii CHODZIEŻ RITA, znajdziesz w różnych zakładkach na stronie głównej. Zajrzyj i sprawdź, który będzie pasował Ci najbardziej. Warto jednak zobaczyć piękne elementy, jakie znajdują się w tym zestawie. Delikatna porcelana jest tu bowiem najważniejsza, a zdobienia nie są przesadzone. Akuratnie doskonały serwis. W jego skład wchodzą:

  • Talerze obiadowe płytkie i głębokie;

  • Talerze deserowe;

  • Filiżanki i spodki;

  • Mlecznik;

  • Salaterka oraz cukiernica;

  • Waza z pokrywą o pojemności 3 litrów;

Warto sprawdzić cały serwis i nie martwić się niepasującymi do siebie talerzami. Ta seria to wyjątkowy sposób na ubarwienie jadalni jakością oraz niezawodnością i trwałością.

Jakie są produkty z serwisu RITA?

Zastawa stołowa to wyjątkowy zestaw elementów, które przydadzą się w każdym domu. Możesz ich używać nie tylko podczas wyjątkowych okazji, choć piękno talerzy czy wazy pokazuje, że jak najbardziej możesz, ale także podczas codziennych obiadów rodzinnych. To serwis obiadowo-kawowy, który sprawdzi się także podczas proszonej herbatki. Dla tych, którzy lubią jednolite i piękne elementy.

Warto nadmienić, że wszystkie elementy serwisu są utrzymane w jednej stylistyce. To doskonała porcelana i subtelny wzór, który nie dominuje nad jakością. Warto podkreślić, że produkty z tej serii możesz myć w zmywarce i używać w mikrofalówce i nie martwić się o ich jakość czy zmycie się wzoru. To bardzo praktyczne!

Sprawdź wszystkie serwisy!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich elementów tego serwisu z osobna, ale także do zajrzenia na stronę z serwisami, gdzie znajdziesz mnóstwo innych propozycji, nie tylko kawowo-obiadowych, ale także innych. Sprawdź i wybieraj takie elementy, jakie lubisz! Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Dzięki temu zadbasz o obecność najlepszych produktów w Twojej kuchni, jadalni i wielu innych miejscach Twojego domu.

Prosta, funkcjonalna forma, odpowiednia do nowoczesnych, jak również tradycyjnych wnętrz. Fason Rita - projekt fasonu Zofia Wojtas.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL