Chodzież Laura - Klasyczny i elegancki serwis kawowy czy obiadowy, szykowny na każdą okazję

Lekka, delikatna i inna niż wszystkie – taka jest seria porcelanowa CHODZIEŻ LAURA. To piękno geometrycznych form przedłożone przed zdobienia, ornamenty, a właściwie samo nimi będące. Niezwykłe kanciaste kształty tej serii zachwycają i budzą podziw lub są odbierane jako nie do zaakceptowania. Po której stronie staniesz?

Niezwykła porcelanowa sztuka

Nie da się ukryć, że projektant poszukał tu czegoś niezwykłego. Przedstawiana w tej kategorii seria jest wyjątkowa, bowiem nie ma obłych, delikatnych kształtów. To elementy zastawy, które są kanciaste, z prostymi bokami i kątami między poszczególnymi ściankami. Najczęściej białe, pozbawione dodatkowych ozdób czy pięknych ornamentów. Są wyjątkowe i inne, a przez to tak chętnie wybierane przez wielu.

Kolorystyka klasycznej elegancji

Warto podkreślić, że kolorystyka jest biała i tylko biała. Frezy, które występują na kubkach i talerzach zastępują kolory. To śnieżny serwis, który może zachwycać z jednej strony niebanalnym kształtem, a z drugiej jakością wykonania. Doskonała porcelana, która jest trwała, mechanicznie wytrzymała i odporna na działanie wielu czynników zewnętrznych. Sprawdź także inne kategorie, między innymi różne naczynia do serwowania, wśród których znajdziesz i te produkty.

Przede wszystkim serwis

Seria CHODZIEŻ LAURA nie jest tak rozbudowana jak inne podserie z chodzieskiej porcelany. Tutaj mamy skupienie się przede wszystkim na serwisach. Są wśród nich:

Warto jednak nie zamykać się tylko na produkty z tej kategorii i jeśli szukasz czegoś dodatkowego, sprawdź wszystkie serwisy, jakie oferujemy na naszej stronie internetowej.

Wśród produktów, które znajdziesz na tej stronie, mamy także naczynia do serwowania, czyli choćby ostro ciosaną maselnicę oraz miski i salaterki, które przydadzą się zarówno w kuchni, jak i w jadalni. Ten niezwykły zestaw jest charakterystyczny, choć dość skromny, jeśli chodzi o elementy. Z pewnością jednak niczego nie zabraknie, gdy zdecydujesz się na wybór właśnie tej serii w swoim domu.

Czego spodziewać się po produktach z kategorii CHODZIEŻ LAURA?

Przede wszystkim jest to doskonała porcelana, która jest szkliwiona, wytrzymała i wykonana zgodnie ze sztuką. Dodatkowym atutem jest sposób wykończenia rantów, które są obłe, choć wyraźnie wskazują na geometryczność całej serii. To duży plus projektanta odpowiedzialnego za design serii, którą tu możesz obejrzeć. Co ważne, warto zwrócić uwagę na niezwykłe elementy dodatkowe, takie jak maselnica, które są kwintesencją piękna i prostoty.

To jednak przede wszystkim serwis, a więc większość naczyń, które tu znajdziesz, wykorzystywać będziesz w kuchni i jadalni. Znajdą swoje miejsce w codzienności, gdy będziesz chciała korzystać z nich na co dzień, ale uświetnią wiele wydarzeń, z weselem, komunią czy chrzcinami na czele. To zasługa bieli, która sprawia, że cały serwis przyda się w niejednej sytuacji.

Zajrzyj do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą zgromadzoną w ramach tej kategorii, która prezentuje naczynia z serii CHODZIEŻ LAURA. Zachęcamy do wyboru swoich ulubionych elementów stołowej zastawy.

Klasyka i elegancja w jednym. Charakter zestawu podkreśla piękny, romantyczny kwiatowy relief, który przenosi nas w sentymentalny świat wspomnień i uroku dawnej porcelany.Geometryzujące formy nawiązujące do klasycyzmu. Ręcznie malowane złotem linie dodają serwisowi dostojeństwa i elegancji. Fason Laura - projekt fasonu Zespół Ośrodka Wzornictwa

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL