Chodzież Kropla - Oryginalny porcelanowy komplet obiadowy nawiązujący do naturalnych kształtów

Lekka i przyjemna forma oraz delikatny materiał sprawiają, że seria CHODZIEŻ KROPLA jest uważana za nowoczesną i pasującą do niekonwencjonalnych aranżacji stołu w jadalni. To niezwykle ważne, bowiem jest to projekt dla osób, które nie chcą na stole rokokowych rozwiązań czy zdobień.

Materiał doskonałej jakości

Warto podkreślić, że seria ta została wykonana w jednej z najbardziej znanych polskich fabryk porcelany. To oznacza, że chodzieskie produkty są uznawane za doskonałe pod każdym względem. Idealnie wypalane, by nadać szkliwiony połysk, mocne i trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz piękne. A przy tym można je myć w zmywarce czy używać w mikrofali, co sprawia, że są jeszcze bardziej funkcjonalne.

Inspirowane naturą

Najważniejszym motywem, którego projektantem jest Marzena Wolińska, jest kropla wody. Z niej powstała cała seria CHODZIEŻ KROPLA, która urzeka naturalnością, bezpretensjonalnością oraz dopasowaniem do każdej sytuacji. Gra tu formą, bowiem kolorystyka jest biała, nie ma zdobień ani logo producenta. Jest tylko śnieżnobiała biel, która sprawdzi się na każdym stole. Dzięki temu, że jest to serwis jednokolorowy, możesz dodatkowo bawić się kolorowymi dodatkami na stole.

Odkryj serwisy i inne elementy

W ramach tej kategorii oferujemy przede wszystkim serwisy. Możesz znaleźć tu typowe serwisy obiadowe, które zachwycą Cię swoją zawartością czy pojemnością – oferujemy dwie różne ilości elementów. Jeśli jednak interesują Cię także inne serwisy, sprawdź serwisy typowo kawowe. W serwisie z tej serii, przeznaczonym do zastawy obiadowej, znajdziesz między innymi:

Jednocześnie znajdziesz tu także między innymi sprzedawane oddzielnie talerze płytkie, deserowe czy głębokie, dzięki czemu nie musisz przejmować się, jeśli któryś z elementów całego serwisu stłucze się. Bardzo szybko i bardzo łatwo uzupełnisz zapas.

Doskonałe w wielu sytuacjach

Cała seria została w taki sposób zaprojektowana, by oddać ducha nowoczesności. To ważne, bowiem wiele osób uważa, że porcelana jest typowo przeznaczona dla osób, które lubią zdobienia i inne niż nowoczesny style. Tymczasem właśnie CHODZIEŻ KROPLA udowadnia, że jest to doskonały sposób na aranżację stołu w jadalni podczas różnych uroczystości, ale i codzienności. Najważniejsza jest jakość, o którą dba producent, czego symbolem jest estyma, jaką cieszy się chodzieska porcelana.

Każdy produkt oferowany w tej kategorii doskonale sprawdzi się np. podczas rodzinnych uroczystości, takich jak świąteczne kolacje czy komunia, ale ten biały kolor nie wyklucza użycia także przy niedzielnym obiedzie czy na co dzień. To uniwersalny i bardzo funkcjonalny komplet, a dzięki niebanalnemu designowi z pewnością wyróżni się w każdej sytuacji.

Sprawdź całą ofertę!

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, jakie oferujemy w tej serii, a jeśli szukasz czegoś więcej, np. pasujących filiżanek, to zajrzyj do tej z naszych kategorii i przekonaj się, że możliwości łączenia styli jest bardzo wiele. Zachęcamy do zakupów!

Oryginalna, łagodna linia serwisu, inspirowana kształtem kropli wody, przeznaczona dla odbiorcy ceniącego niekonwekcjonalną aranżację stołu. Fason Kropla - projekt fasonu Marzena Wolińska.
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL